Kaj smo po poklicu

lucys  

član od: 29.10.2009

sporočila: 111

23. feb 2010 20:58

No vam pa še jaz povem: šivilja, ekonomski tehnik. Po poroki na kmetijo, pa kmetica brez diplome Sem pa zadovoljna! V prostem času pa zasvojena s peko!!! lucys

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

24. feb 2010 8:38

Pravnik, nadaljujem študij v sociali, delam spec.nalogo, kmalu na zavodu ...... mama živahni 5 letnici in žena čudovitemu možu; uživam v kuhanju, peki in glede na doganjanje bo to postalo moj kruh, sam ne vem še na kakšen način laik

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

24. feb 2010 13:56

Jaz sem aranžerka z svojo trgovino,trgovino z ženskinmi oblačili.Vsakodnevno prečitam vse novitete na kulinariki,drugače sem prava kuharica postala z vašo pomočjo! dididala

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

24. feb 2010 14:34

ooo, sem opazila da je kar nekaj aranžerk, cvetličark,tudi vrtnarko sem zasledila vmes... Tudi jaz sem aranžerski tehnik, potem dipl, varstvoslovka, študiram pa v smeri mednarodne diplomacije (veseli me varnost v povezavi z tujino), vem vse troje med seboj nepovezano! Poskusila delati že vse sorte, od varnostnice, cvetličarke, vrtnarke, šivilje, do pisarne(administracija). Sem pa mnenja, da se mora otrok v svojem življenju kaj prezgodaj odločiti kaj si želi početi v življenju,...konec osnovne šole je pamet še bolj na paši kot pa da že razmišlja o službi. Tako da jaz zadnje leto intenzivno razmišljam kaj bi jaz res v življenju počela!!! Odgovora še nisem našla,... 1katka1

tipica5  

član od: 31.7.2009

sporočila: 49

24. feb 2010 15:35

Zanimiva tema, vse strani sem prebrala, tudi jaz sem se zmeraj spraševala, kaj delajo po poklicu vsi ljubitelji kulinarike. Sem dipl.sociologinja-družboslovni informatik, ki pa na žalost tega poklica ne opravlja, in mama treh otrok. Pozdravček vsem tipica5

macek muri  

član od: 5.11.2008

sporočila: 107

24. feb 2010 15:53

Šivilja,trgovka, ekonomski tehnik trenutno delam kot trgovka .Drugače pa mama prvošolčku in tretješolki ter žena in gospodinja že deset let. lep pozdrav macek muri

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

24. feb 2010 16:52

SYU, prav ti si me spodbodla da se javim.Po poklicu sem kmetijski tehnik, žal nikoli nisem delala v svojem poklicu, nisem iz kmetije, niti vrta nimam, sem pa vesela če me kdo prosi za pomoč v tej smeri.Z nasvetom, še raje pa kakemu prijatelju kaj obrežem ali presadim. Dvajset let sem delala v državni upravi, pa moram reči da mi ni bilo najbolj všeč.Sedaj delam administrativna dela v krasni privat firmi, kjer ob problemih stopimo skupaj, ob dobro opravljenem delu pa tudi kdaj pa kdaj nazdravimo. To se mi ne zdi nič groznega!!!K moji predstavitvi pa si me spodbudila predvsem zato, ker si opazila da se nekateri nočemo predstavit. Prav pogrešam da kaj o tem napiše ena gospa ki zna toooliko povedat o modi, štrikanju šal ovratnikov?? in še čem. Naj mi omenjena gospa ne zameri. Naj pa omenim še to, da mi je zelo zanimiv poklic mizarka. Moj dedek je bil mizar, mislila sem,da punce niso za ta poklic, sedaj pa vidim da smo prave vražje babnice in da se lahko politimo vsega. Mnogo zadovoljstva pri opravljanju kakršnega koli dela, še najbolj pa pri ustvarjanju kulinaričnih dobrot. mejačka

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

24. feb 2010 16:59

Po poklicu sem trgovka, delam pa v administraciji. Po štiri ure pri privatniku, drugače pa doma za moža, ki je obrtnik. Imamo tudi sadovnjak in veliko njivo tako, da je še posebno poleti veliko dela. Mi je pa všeč, ker je razgibano. V trgovino se ne bi več rada vrnila. Imamo pa tudi srednješolca, ki nam veliko pomaga. banana130

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

25. feb 2010 5:31

Jaz sem pa kuharica z licenco dietni kuhar. To delo tudi opravljam. gajka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti