Kaj smo po poklicu

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

18. jun 2008 12:37

Po poklicu sem vzgojiteljica, trenutno pa čakam na zagovor diplome na biotehniški fakulteti. Poleg vsega tega me zelo zanima kemija, tako da čisto možno, da me po končani diplomi na BF malo zanese še v kemijsko tehnologijo Moja sanjska služba je delo v laboratoriju. Povezana sem tudi z glasbo (igram klarinet v orkestru slovenskih železnic), pojem v pevsek zboru in sem zagnana gasilka Zelooooo rada kuham, malo manj pečem, največja muka pa mi je likanje V prihodnosti si želim postati dobra žena in mati... BiBaBuBa

lena70  

član od: 8.3.2008

sporočila: 61

18. jun 2008 13:01

jaz sem pa gostinski tehnik, a delam kot samostojni podjetnik raznos časopisov in reklam. Kuham in pečem izredno rada,sam če rata haha......... LP vsem profesionalcem in tistim, ki bi to radi bili (amaterjem) lena70

Mojca32  

član od: 22.8.2005

sporočila: 69

18. jun 2008 14:47

Oj. Jaz pa sem diplomirana medicinska sestra. Bolj ali manj zadovoljna s poklicem in službo. Največji hobiji pa kuhanje, pečenje,... Uživajte v prihajajočih sončnih dneh. Nujno jih že pričakujemo. Mojca Mojca32

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

18. jun 2008 17:44

hmm... kaj naj rečem pa jaz? Imam tri poklice,prodajalka, trgovinski poslovodja, ekonomski tehnik- pa službo za določen čas, ki se neusmiljeno izteka ( do 30.06.), očitno bo kmalu moja služba na Sončni upravi, kljub vnetemu iskanju, pisanju prošenj, opravljenih imam, kar nekaj razgovorov- pa vedno je odgovor vas obvestimo potem pa se vse neha. Včasih celo dobim obvestilo - neizbranemu kandidatu... Vendar, za vsakim dežjem posije sonce, pa čeprav ga je letos bolj malo.

simOnetka  

član od: 22.2.2007

sporočila: 17

18. jun 2008 18:10

končujem študij družboslovne informatike, po poklicu pa ekonomski tehnik. Želela bi pa delati z kje drugje samo ne zabubljena 8ur ali več v rečunalnik Sonce sije zate (J. Joyce)

Springrl  

član od: 8.4.2007

sporočila: 51

18. jun 2008 18:57

Jaz pa študiram mednarodne odnose (pravkar končala zadnji izpit v 2. letniku ). Kaj bom ko končam ne vem... Mogoče diplomacija, fotografija ali pa se še slaščičarstva resno lotim, glede na to, da sem v zadnjem pol leta postala popolnoma odvisna od peke in se prav z veseljem učim Springrl

puskar1i  

član od: 22.8.2005

sporočila: 70

18. jun 2008 22:32

tekstilnokemijski tehnik letnik 1990. mama dveh prekrasnih mulčkov (3 in 8 let). trenutno zaposlena v večjem trgovskem centru. na stara leta sem se odločila, da bi lahko naredila kaj več od sebe in sem se vpisala v višjo šolo. presenetljivo uspešno končujem 1. letnik. nisem bogsigavedi kako dobra kuharica, rada pa izprobam kakšen nov recept. sonja SONJA

neznan uporabnik

21. jun 2008 17:51

receptorka, bila sem tudi računovodkinja, najraje pa ne bi nič delala, ker tako nimam časa niti kuhat(kar obožujem), pa še 4letnega sina malo vidim in ko ga sem preutrujena da bi se z njim ukvarjala kot je treba :( ...mislim da postajam depresivna meli79

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

22. jun 2008 9:46

Sem morda spregledala ali ni tu res nobenega profesorja slovenščine oziroma lektorja? Sem morda edina slovenistka, ki rada kuha in peče? mrdica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti