Najprej vsem vse lepo v novem letu.
A mi lahko kdo svetuje kako odstranim vosek od sveče iz čipkastega prtička.Bila sem nerodna pa se mi je vosek polil po prtičku.
Že v naprej hvala za nasvet.
brusal
Najprej vsem vse lepo v novem letu.
A mi lahko kdo svetuje kako odstranim vosek od sveče iz čipkastega prtička.Bila sem nerodna pa se mi je vosek polil po prtičku.
Že v naprej hvala za nasvet.
brusal
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.