Še nisem bila, me pa zanima, kje je boljše sedeti: v parterju ali na balkonu?
božena
Še nisem bila, me pa zanima, kje je boljše sedeti: v parterju ali na balkonu?
božena
Če je predstava dobra, je vseeno (ker te itak predstava potegne), če je slaba, je pa tudi vseeno (ker povsod trpiš).
Če pa...![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.