A lepa? Kosmata?
Kyara
Danes kava v kk
nana1, malo bolj kulturno izražanje pa bi pričakovali tule! Sicer ima pa vsak svojo svobodno voljo, a ne?
rimljanka
nana1, jaz včeraj nisem nikomur rekel, da pridem na kakeršni koli čvek V Portos, nazadnje sva se pogovarjala s Šarmantnim in in sem mu napisal, da se bom potrudil da bi lahk prišel, obljubim pa ne. Drugače pa bi se verjetno zmenli sami itak, če bi jaz prišel al pa ne, tako da .... nepotrebna nervoza,
lep dan,
posavec
Sporočilo je spremenil(a) posavec dne 29. dec 2007 09:05:34
tale čvek se mi pa zdi, da ni najbol ratu
hja, kaj češ. Medve s tejko77 smo ble pač na privat žurki.
vida u.
Sporočilo je spremenil(a) vida u. dne 29. dec 2007 12:48:12
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
