Pozdravljeni!
Res se vam opravičujem,ker sem očitno tako "slabovidna" ampak res ne najdem kje bi se lahko prijavila za test plus paket.Prosim pomagajte.
daši
Pozdravljeni!
Res se vam opravičujem,ker sem očitno tako "slabovidna" ampak res ne najdem kje bi se lahko prijavila za test plus paket.Prosim pomagajte.
daši
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije| Peugeot je napisal/a: |
| Zaradi skor enakega razloga sem tud sam kupil Plus paket.Kar je dabru,nej slabu |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.