Ker nebi rad zadnji čas iskal seme paradižnika, bi prosil, če ima kdo seme črnega paradižnika ali pa informacijo, kje bi ga lahko kupil. Rabim samo nekaj semen za lastno veselje.
LP INCH
Vito Zupan
Ker nebi rad zadnji čas iskal seme paradižnika, bi prosil, če ima kdo seme črnega paradižnika ali pa informacijo, kje bi ga lahko kupil. Rabim samo nekaj semen za lastno veselje.
LP INCH
Vito Zupan
evo, imajo:
http://seeds.thompson-morgan.com/uk/en/list/tomatoe ežojSaj ni črn, je rdeč, s takim temnim nadihom, res črnikastim. ja, okusen je zelo, ta, ki ga jaz poznam, je res kot velika sliva.
Je pa sort paradižnikov veliko, tako, kot buč, recimo. Pravo morje barv, oblik, velikoti, vzorcev, okusov,......
Samo dva linka do črnih sort:
http://images.google.si/images?hl=sl&q=tomato+black+plum&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
http://images.google.si/images?hl=sl&q=black+tomato+&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.