Vidis, na kulinariki ni "zabusavanja"!
slepakura
Glas ljudstva
| matjaž je napisal/a: |
| Glas ljudstva: Zakaj pa nebi imel še tale kviz, glas ljudstva. Tole v pravilih ni prepovedano. Sorašujem ljudstvo, katera obletnica bo pojutrišnem?
Matjaž |
Čestitam, Matjaž. Dobro si izkoristil Glas ljudstva ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
