Ali lahko uporabim belo milko za preliv torte in po kakšnem postopku?
lp
miška1
Ali lahko uporabim belo milko za preliv torte in po kakšnem postopku?
lp
miška1
S tuševo belo se lepše dela, pa še okusa je boljšega, vsaj meni je bela milka presladka. Sem že delala z obema naenkrat, pa res ni primerjave.
LijanaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.