zdravo!!!!!
hoteli smo poslati voščilnice, pa smo naleteli na problem. in ta je da ne najdemo pametnega verza, tako da če imate kaj pametnega napišete pa še komu prav pride...
hvala
lp
lovebeyba
zdravo!!!!!
hoteli smo poslati voščilnice, pa smo naleteli na problem. in ta je da ne najdemo pametnega verza, tako da če imate kaj pametnega napišete pa še komu prav pride...
hvala
lp
lovebeyba
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.