Tupperware

Goved  

član od: 9.2.2004

sporočila: 15

13. feb 2004 9:16

tanjaG, če ti kruh v posodi še vedno plesni, sem jaz slišal od neke posrednice, da je to posodo potrebno na vske toliko časa bolj na mokro obrisati (namočiti) s špiritom oziroma čistim alkoholom. s tem se posodo razkuži, kar preprečuje, da bi plesen ostala v posodi in se čez čas zopet namnožila...

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

13. feb 2004 10:15

je nimam več....je ostala pri bivšemu fantu v stanovanju kot še vse ostale stvari.... evo, zdaj sem idealna tarča za vse prodajalce posod, loncev, pečic, štedilnikov..... oooohhhhh!!! kljub temu hvala za nasvet, prej ali slej bom spet prišla do take posode, pa tudi komu drugemu bo informacija koristna. TanjaG.

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

13. feb 2004 13:34

TANJA, drži se. Tanja

Barbek  

član od: 26.2.2004

sporočila: 61

1. mar 2004 10:58

Tudi meni je v TW posodi plesnil kruh. Mislim, da je to od premalo zračenja - pri nas kruh jemo bolj tako - ne vsak dan. Moja mami jo pa vsak dan odpira in kruh je OK. Sicer so pa posode najmanj trikrat predrage - večino tiste posode, ki je najbolj praktična za vsakdanjo rabo, se dobi od drugih proizvajalcev (npr. Curver). In da ne omenjamo teh groznih predstavitev...

zajcek3  

član od: 13.3.2004

sporočila: 1

13. mar 2004 17:46

Meni je posoda TW všeč in mi ni žal denarja zanjo.Imam je precej in še jo vedno redno kupujem. Glede reklamacij bi pa rekla, da je vse odvisno samo od vaše predstavnice, te pa so včasih res čudne. Za posodo za kruh bi pa dejala, če jo odpreš vsak dan vsaj dvakrat kruh ne bo plesnel. Treba je tudi pazit, da redno streseš drobtine ven. če pa že splesni, potem prekuhaj vodo z kisom in vrelo vlij v posodo ter pusti stati nekaj časa. Nato jo umij z detergentom in dobro posuši. posoda bo naprej služila dobro svojemu namenu. LP Irena Irena Zajc Sporočilo je spremenil(a) zajcek3 dne 13. mar 2004 17:48:13

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. mar 2004 22:36

Res je tako kot pravi Irena. Imam veliko posodo za kruh, polomila se mi je že, pa mi jo je zamenjal čisto nekdo drug kot pa prodal. Posodo sem polomila po kakih sedmih letih, pa ni bilo problema z zamenjavo. Sicer pa kar imam, pa je tega kar precej, vse s pridom uporabljam in mi ni žal. Če pa boste še kruh pekli doma v kruhomatu vam sploh plesnoba ne bo delala težav. Je kruh predober, da bi imel čas plesnet. Vsega boste sproti pojedli. lp Vesna Milek Recko

Lenka Kuč  

član od: 1.3.2004

sporočila: 18

1. apr 2004 9:36

Vidim, da imate radi Tupperware, če želi, kdo dobiti posodo, lahko začne delati. Članarine ni, dobiš, pa za aktivnost posodo, po vrhu pa še plačano provizijo. Vsaj jaz sem tako začela in vama predajam idejo. Lahko pa nabavite, ali prav pri vas naredim predstavitem in vam kaj skuham, spečem. Če ste za vam povem telefon. Sprejem samo resne ponudnike. Sporočilo je spremenil(a) Lenka Kuč dne 02. apr 2004 09:30:43

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. apr 2004 15:27

jernej od kdaj pa je to forum za priložnostno delo Dušan

Duska  

član od: 15.10.2002

sporočila: 14

26. maj 2004 7:37

helenac, kako uporabljaš stiskalec za česen, moj je neuporaben? Duška

Luchya  

član od: 5.4.2008

sporočila: 61

15. sep 2014 2:58

Živijo...

Tema je sicer že zelo zelo stara, pa vseeno... A mogoče kdo ve za kakšnega predstavnika Tupperware na območju Posavja (Krško ali Brežice)? Zanima me namreč, kaj imajo trenutno v akciji in pa namen imam tudi nekaj kupiti. 

Naj naj naj najlepša hvala za odgovor!

Lp,

Lucija

Sporočilo je spremenil(a) Luchya dne 15. 2014 02:59

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti