Hja, eni ljudje so pa res težki. Ne razumem, kako lahko težijo prodajalkam na blagajnah. Pa tudi ko vidiš kakega, ki mu kar para sika iz ušes - pa ponavadi samo za malenkosti. Pa je takoj pripravljen na kreg. Z dobro voljo se da vse rešiti.
Sonja
Zveza potrošnikov
Jaz sem kupila čokolado pred iztekom roka (cena je bila 50% nižja) pa mi je prodajalka obračunala polno ceno.Ko sem jo opozorila na ceno mi je zmedeno odgovorila,da verjetno niso zjutraj vnesle v računalnik kodo cene čokolade,ki je znižana.To se pravi,da je pri blagajni odgovorna prodajalka.Mož, ki sodeluje direkt s prodajalci(trgovkami), ker ti tudi prevzemajo njegovo robo, pa pravi da ni enostavno.Do robe nimajo odnosa in pride artikel v prodajalno tudi doskrat poškodovan.Kvaliteta se mu zmanjša,pa za oči ni estetski.Tako,da je težko reči kdo je kdaj kriv.
BISERKA55
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
