Kača, čestitam ti ob veselem dogodku. Se pa tudi jaz že počasi pripravljam na isto vlogo, kot je doletela tebe.
seherezada
Kača,čestitke!!!
Čestitke 




stana
Čestitke, Kača! Veliko zdravja vnučku in njegovi mamici želim!
ela
Hvala vsem za čestitke, smo pa vnučka zapijali do 4. ure zjutraj, zato sem šele sedaj uspela priti do računalnika. Pa saj veste, zakaj! No sedaj smo že vski pri sebi in gremo pobožat malo detece.
Aki, copatke sem pa naredila kar dvoje, potem ko mi je "zalaufalo". V modrih bo prišel iz porodnišnice, kombinacija zeleno belih bo pa uporabna čez nekaj dni.
LP
kača kača, čestitke. pa lep božič z vnučkom oz povečano družino.
m.schafe
m.schafe
Iskrene čestitke za tako lep dogodek, bil je verjetno najlepši v tem letu.
Tadeja
tadeja 13
iskrene čestitke tudi od mene. Vi boste imeli pa res žive jaslice.
ariella
Se pridružujem čestitkam tudi jaz in vsem skupaj želim predvsem veliko zdravja! 

Lep dan in veliko se smejte 
Čestitke tudi z moje strani...... Joj, ko sem luštkana štorkljica, mar ne ?!

*štorklja*
Čestitke tudi z moje strani! :)
Miškolina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
