Hujšanje

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

27. nov 2002 20:21

..in potem shujšaš in postaneš tako silno lep (oz. lepa), da te tisti, ki ti je bil nedosegljiv nenadoma opazi in se nemudoma zaljubi vate. In ker nisi več nesrečno zaljubljen ti nenadoma hrana spet zadiši...nikoli ne uganete, kaj se zgodi potem...se pravi čez nekaj časa...

sinji  

član od: 29.7.2004

sporočila: 1

27. okt 2004 19:51

Jaz se želim malo zrediti, vendar več kot sedaj že skoraj ne bi mogel jesti! Veliko pojem tudi kruha, krompirja, testenin, vseh vrst mesa in seveda zelenjave, kot so nas v šoli učili, mora hrana vsebovati tri sestavine: Gorivo, gradivo in vitamine! Torej, kaj mi svetujete? Pavel Kutnar

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

27. okt 2004 20:13

bistvo vsega je, da si človek izbere nov način prehranjevanja, tako shujša in si spremeni celoten metabolizem. To je edini način, da shujšaš in se ob tem počutiš dobro. Razne diete, odpovedovanje in prisiljevanje človeka izmučijo, rezultati so majhni ali jih ni in tako se vrtiš v začaranem krogu. Npr. vsakokrat, ko sem se lotila diete sem 24h na dan razmišljala kaj bom pojedla, kdaj bom jedla in kako bom jedla ali se bom slučajno pregrešila in če se kaj potem...in tako dalje. To je nesmisel, je izčrpajoče. Nikdar v življenju se ne držim niti ene diete več, naučila sem se kontrolirati svojo težo, jem ker sem lačna in ne ker stoji hrana pred menoj. Ob tem se ukvarjam s telovadbo (ne pretiravam) in imam idealno težo. Ogromno je deklet moje starosti (imam 22 let) in so predebele, vse se držijo nekih diet in se mučijo na fitnessu, rezultatov pa ni ali pa sedodatno zredijo. Vse te priporočene diete so skomercializirane, ljudje jih pišejo le da služijo denar. Misliti je treba z glavo !!!!!!

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

27. okt 2004 20:14

sinji če se želiš zrediti se vpiši na fitness in si pridobi mišično maso. Trener ti bo svetoval kako moraš jesti in telovaditi, da se zrediš. Pa ne da pridobiš maščobo ampak lepo oblikovano telo.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. okt 2004 12:18

Res je Pina. Treba je jesti toliko da se živi in ne živeti zato da se bašemo s hrano. Popucati je treba v glavi in vse steče kot je treba. lp Vesna Vesna Milek Recko

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

4. nov 2004 6:20

Odločila sem se,da začnem v ponedeljek hujšati po tej dieti,rada bi shujšala za približno 5 kg,pa me zanima kaj je potem ko prenehaš z dieto.Kje dobiš tablete ali so to šumeče tablete,ali je to v eni tableti ali vsaka zase.Rabim hiter odgovor. Hvala. NIA NIA

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. nov 2004 16:53

5 kg res ni veliko. Če bi se prehranjevala pravilno in v zmernih količinah lahko pozabiš na vse diete in dodatne vitamine. Tudi ko se boš znebila odvečnih kilogramov je pametno jesti pravilno in zmerno. Seveda s pravo mero gibanja na vežem zraku. Na tak način boš zagotovo tudi zdrava. lp Vesna Vesna Milek Recko

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

4. nov 2004 18:02

Veste, kako pa res shujšaš, ne da bi se mučil? Nesrečno se zaljubiš, pa kar pozabiš na hrano, ko kar naprej razmišljaš in sanjariš o svoji ljubljeni osebi, ki ti je na tak ali drugačen način nedosegljiva! Nekako ti v želodcu postane slabo, čutiš odpor do hrane, če le pogledaš sliko z osebo, ki ti je pri srcu. Misli tako zaposliš, da ne razmišljaš več o pripravi hrane... Se podpišem pod tale komentar! :)

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

24. nov 2004 13:45

Mene pa zanima, kako hitro bodo ti kilogrami prišli nazaj...

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

24. nov 2004 13:48

JAZ MISLIM,DA ČE BOM NADALJEVALA TAKO DA JEM RES V MANJŠIH KOLIČINAH IN ZELO ZELO MALO KRUHA DA BO V REDU.PREJ SEM TUDI KOLIČINSKO PREVEČ POJEDLA.MOJA MALICA JE SEDAJ ŽE 1 MESEC SOLATA IN TUDI KOSILA SO BOLJ V LAHKI OBLIKI,VEČERJA PA SKORAJ NIČ.SLADKO PA ŽE TAKO NE JEM,SAMO ZELO RADA PEČEM. NIA Sporočilo je spremenil(a) NIA dne 24. nov 2004 13:51:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti