Ideje

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. dec 2007 16:56

jade, že, že, ampak, kot je zapisal ati zlati, treba je tu in tam tudi kaj pojest in spit. ežoj

dorotejaa  

član od: 5.12.2007

sporočila: 19

10. dec 2007 17:07

Hvala vam za vse nasvete. Vprašanje, sem mogoče res malo preveč posplošila. Toda vseeno, ste mi dale misliti in vem, da ste mi z nasveti hotele le dobro. Saj z mojim počneva stvari, kot so hoja v hribe,kino, kakšna večerja, savne, a moti me,ker sem vedno jaz tista, ki mora predlagati in stvari zorganizirati,potem, ko nekaj časa govorim o tem in onem se končno zgane in počneva stvari skupaj. Sicer pa je on najraje cele dneve za računalnikom, kjer igra igre in je v svojem svetu v katerem se res sprosti in vidim, da uživa. Saj nič ne rečem, ampak moti me in to sem mu že neštetokrat povedala a pravi, da je tip človeka, ki je najraje doma in dela z rač. Drugače je super fant in nimam pripomb, le to, da ga kam spravim in da bi kaj skupaj počela traja. Ko pa enkrat počneva stvari skupaj nama je res lepo. Upam, da sedaj malo bolje razumete situacijo. dorotejaa

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

10. dec 2007 17:15

Moje mnenje je pa,da uživajta in si dajta duška ,dokler sta še sama.Saj ne rečem,da je otrok ovira za uživanje,ga je pa seveda manj. Midva sicer imava otroka,ampak ti povem,da nam ni nikoli dolgčas,včasih bi komaj bilo,da bi dan imel 25 ur. Kakorkoli,želim vama veliko toplih in prijaznih skupnih trenutkov. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

10. dec 2007 17:20

Torej, Doroteja naredi en majčken preizkus: vsak dan (če se ti le da ;) ) mu reči: "S kolegicami grem ven." Nič razlagat kam, s kom, kdaj prideš... To delaj en teden ali pa dva. Boš videla, če boš odvrnila pozornost od računalnika, potem je o.k. V nasprotnem primeru se pa le vprašaj...

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

10. dec 2007 17:38

Vse kar je napisala Vendelina Jr. drži, se zelo strinjam z njo. Adrijanam

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. dec 2007 18:13

ežoj je napisal/a:
jade, že, že, ampak, kot je zapisal ati zlati, treba je tu in tam tudi kaj pojest in spit. ežoj

In kakšno tortico pa piškote vmes spečt.

jade

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

10. dec 2007 19:10

nama pa zmanjkuje časa, bi vikend moral bit daljši. za vikende ponavadi greva k sorodnikom na dolenjsko, pa enkrat plavat, pa drugič v kino, en vikend je za prijatelje, imamo manjše zabavice, kak vikend pa pride tudi ko si želiva biti doma, skupaj in greva na sprehod in igrava karte, gledava tv... moj zlo rad gleda filme in ga kakšen dan pustim na miru in grem po svoje...na klpet s prijateljicami, grem k staršem na obisk.... je treba kak dan imeti zase! lp tanjaj tanjaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti