Darila

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

tema odprta - 30. nov 2007 0:03 | ogledi: 3.792 | odgovori: 23

hoj ! čez dva dni bo že december in vsi v družini pričakujejo darila. za sina bodo ( kot vsako leto ) knjige, za moža smučarsko perilo in dišava, bolj oddaljena žlahta ( svaki,svakinje, sestrične, tete..) bo dobila kulinariko ( marmelade, olje z dišavnicami, v olje vložen sir ...). vprašanje je vedno eno in isto : kaj se podari tašči in tastu ? sta na dieti, ne pijeta, ne bereta, ne kartata. v vseh teh letih smo ju že zasuli s kravatami in rutami, copati, čajniki in skodelicami,prti in prtički, dekami in pregrinjali,toplimi nogavicami in šali...... . lets mi je pa zmanjkalo idej. ima kdo kaj domiselnega na umu ?

GOSPAKATJA

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

30. nov 2007 0:47

Morda pa vstopnice za gledališko ali operno predstavo. Aki

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. nov 2007 7:50

Moja dva pa se vedno rada gresta kopat kam... Začetnica

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

30. nov 2007 7:51

Košarica z suhim in svežim sadjem. neny111

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. nov 2007 9:33

Jaz tudi nikoli ne vem, kaj podariti ljudem, ki jih ne poznaš dobro in seveda nočeš "usekat mimo" pri darilu. Zato takim vedno podarjam svoje kulinarične mojstrovine. Poje in spije se pa že takšna količina. Seveda če nisi res na strogi dieti. Jelenckova

smrko  

član od: 19.9.2007

sporočila: 73

30. nov 2007 9:34

morda kak darilni bon ,za kozmetičarko ,frizera,pedikuro ,ali pa vplačaj naročnino za kulinarično Slovenijo,ali pa pako revijo križanke,morda prejico za volno in nove igle,pa kako dobro olje za nego telesa -mandljevo ,olivno-Olivia ,pa morda lonček za čaj in paket čajev. morda bo pa pala kaka ideja lp smrko

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

30. nov 2007 10:01

u zdaj sem pa dobila idejo: kupila bom dve karti za toplice, jih dala v škatlo s piškoti in je. končno ena skrb manj. morem si pozneje narediti seznam kaj vse še kupiti, še imamo tri rojstne dneve decembra. nektarina

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

30. nov 2007 10:06

Tudi mi imamo tri rojstne dneve decembra, tako da bom verjetno tudi jaz morala narediti seznam, mi je kar malo v napoto, ker je že toliko praznikov in tega, pa še rojstni dnevi, pa kaj morem rojstnih dni se ne da prestaviti. Nimam pa tudi ideje kaj naj kupim tašči za rojstni dan, se mi zdi da smo že vse možnosti izčrpali. Adrijanam

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

30. nov 2007 10:12

Zdaj lahko pride na vrsto tista "možnost", kar ste ji podarili pred nekaj leti. Tistih nogavic izpred 3 let verjetno nima več, pižamo tudi rabijo vsako leto novo, mogoče copate... Mogoče lahko čez leto ujamete na uho, kaj rabijo in jim podarite za praznike. matilda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. nov 2007 11:45

Meni je tudi ideja za karte nekako najbolj blizu. Kakšne lažji žanr, npr komedija, musical, plesna predstava (zdaj blazno zažiga predstava fifties, samo bodo predstave spet spomladi). Tudi opernna sezona v CD je zelo zanimiva. Da ne govorim o tem, da gre MB produkcija z velikimi koraki naprej. Recimo fino bi bilo, če kupite kakšne karte - če pa par živi malce dlje od večjih krajev, pa se to združi še s kakšno prenočitvijo v uglednem hotelu, tako da se gresta gospod in gospa lahko malo romantike po prihodu iz teatra. Naj kakšen dan preživita drugače, kot sta navajena. Verjetno gre za mirna in skromna človeka, ki sta svoje želje in interese potiskala na račun familije. Ker, če ne bi bila taka, bi verjetno že "dala na znanje", da imata poln kufer dekic in copat.... Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. nov 2007 11:54

Naša dva bosta letos dobila darilo kar malo prej, bo pač Miklavž nosil, smo jima kupili karti za Eroico v CD 12.12. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti