Sem malo pokukala na koledarček na tej naši kulinarični strani in videla,da nas kar nekaj danes praznuje.Vse najboljše vsem kuharjem in kuharcam želim!!!![]()
Lep pozdravček!vanilija76
Sem malo pokukala na koledarček na tej naši kulinarični strani in videla,da nas kar nekaj danes praznuje.Vse najboljše vsem kuharjem in kuharcam želim!!!![]()
Lep pozdravček!vanilija76
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.