Obdaritev otrok v podjetju

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

21. nov 2007 18:25

Vendelina - nimajo. ZPM ima možnost samo obisk dobrega moža z dvema živalcama, sicer pa... hm... se od teh zadev kar da ćiveti. predstava 45 minut - klovn ali čarodej od 300 do 400 €; tudi 500 € brez davka za predstavo + seveda potni stroški, če niso iz MB... IN en klovn ... če je tako aroganten na predstavah kot je po telefonu (popolnoma brez razloga), ne vem, kako lahko odigra svojo šaljivo vlogo pristno.... Sem klicala po društvih...v MB sama žalost zaenkra. LJ pa je predaleč.... tabina

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

24. nov 2007 10:21

kaj pa tale gospod čarovnik.grega baje je dober, ampak za ceno pa res ne vem, jaz poznam samo njegove pesmice ki so simpatične.............. aja drugače je to GREGA SULEJMANOVIČ plopsa Sporočilo je spremenil(a) plopsa dne 24. nov 2007 10:26:57

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

24. nov 2007 11:07

Mi smo pred leti(ko sta bila otroka še majhna) imeli organiziran prevoz z zgodovinskim vlakom od Maribora do Pragerskega ter nazaj.Na vlaku je otroke obiskal Dedek Mraz in jim razdelil darila.Nepozabno doživetje in moja otroka se ga še danes po več kot desetih letih spominjata. Mislim ,da ta vlak ob posebnih priložnostih vozi še danes. Lep pozdrav! kalcicl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti