Obdaritev otrok v podjetju

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

20. nov 2007 18:45

Ta klovn žare je nastopal v hipermarketu Mercator, otroci so ga poslušali kar z odprtimi usti. Sve mu pa z našo materjo kupile čokoladko, ker je res tak prisrčen, da se moreš smejat in jo je parkrat cmoknil na lica, da si je doma komaj barvo sprala.

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. nov 2007 20:56

Družinsko gledališče KOLENC so pa nekje iz Vač ali okolice,mislim da so bili v kratkem celo zelo dobro uvrščeni na nekem tekmovanju klovnov.Zelo pa mi je všeč tudi Mika maka. anaeva

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

20. nov 2007 21:03

Uh meni pa je bil najboljši Dedek Mraz pri očitu, ko so skoraj celo uro vrteli Tom in Jerry-ja in še nekatere risanke, potem pa je prišel Dedek Mraz in razdelil darila. Spomnim se velike dvorane, zadaj so ''ta stari'' imeli bife za sok in kavo, nam pa so pripravili v isti sobi pred panojem stole in tako je še naš oči užival, ker je rad gledal risanke. marelica

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

20. nov 2007 21:25

Pri nas se je najboljše obnesel čarodej iz Sevnice. Otroci od 0-15 so uživali. Ja zanimivo da je bil vsem všeč. Je pa decembra precej zaseden. Mislim da ima svojo spletno stran. Je pa fino če se vpraša kakšno šolo v bližini, ker imajo velikokrat že naštudirane nastope (malo snežink pa palčkov in ples na glasbo) Lp ElaS

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

20. nov 2007 23:05

Jst pa poznam balončkarja - nad katerim so otroci zelo navdušeni. To zna popestriti.

 

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice

lp 

Pitončica

punci1968  

član od: 15.1.2007

sporočila: 48

20. nov 2007 23:42

Pri nas pa bo letos prvič naše otroke razveselil obisk čarovnika, potem pa Božiček. Smo sedaj kar nekaj let zapored imeli Miklavža in cerkveni otroški zbor se je predstavil s kratko igrico, ki pa je bila vsa leta enaka, tako da smo se že odrasli vsega skupaj že pošteno naveličali. Čarovnik je iz naše bližine in nas bo stal 150 evrov. Božiček pa bo kar od sodelavke mož in same smo se odločile, da bomo zanj zbrale nekaj denarja, ker itak noče nič računati, pa je že kar nekaj let bil Miklavž na naših srečanjih. punci1968

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

21. nov 2007 7:55

Klovn Žare je res za malo starejše otroke. Pa za odrasle, saj vmes med svojim nastopom še v ženske skače in oblaja prav vsako. Moja punčka se ga je lani na Božičku, na službeni zabavi toook prestrašila, da se še zdaj panično boji vseh klovnov... Je čist fertik, ko kakega klovna vidi... Tudi če je samo na sliki.

Letos sem prvo pogledala, če bo spet on, pa je v programu lutkovna predstava. In jo bom peljala, sicer je ne bi.

lidka

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

21. nov 2007 8:06

Super, hvala za mnenja! Predvsem izkušnje so dobrodošle. Kar se našega budgeta tiče - okoli 200€ bi bilo OK; klovni, čarodeji ter predstave so pa preko 300€. Ker gre za precej majhen kolektiv razmišljam, da bi se obrnila na Zvezo prijateljev mladine, kjer imajo dedka Mraza s spremstvom, da malo rajajo, podeli darila, potlej bi pa foto studio najeli, ki bi postavil sceno in vsakega otročka še poslikal z dedkom Mrazom. Kljub vsemu pa še upam, da bo mogoče kakšno vsebino dodati, Pitončica, a imaš kak kontakt tega balonarja? Pri manjši skupini otrok s takšno starostno razliko se pač mora nekaj dogajat... Sicer pa pri možu, kjer je blizu 300 otrok zaposlenih, je zadeva lažja. Tudi iz finančnega vidika je plačilo predstave za 400€ upravičeno... Upam le, da bodo starši naših zaposlenih to razumeli. Zna biti zelo nehvaležno delo - zmeraj nekdo nezadovoljen, ki niti prsta ni pomolil pri organizaciji zraven. Vsem iskrena hvala! Ne vem, kaj bi brez vas!!! tabina

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

21. nov 2007 9:46

Za LJ in okolico, KD Miran Jarc (poletno gledališče Studenec) imajo vsako leto s otroci naštudirano igro s Miklavžom,zelo lepo, včkrat vidla, vsako leto je drugačna, kakšna je cena te ne vem, mi bomo jih najeli v našem podjetju Božička + medvedka za 110 eur, iz njihovega društva, ..... Mogoče se bi bilo fino obrnit na lokalno kd društvo, če imajo kaj v programu.......

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. nov 2007 9:58

Ali mariborski lutkarji nimajo nobene posebne ponudbe za ta čas - vključujoč igralca, ki zna oddelati Dedka Mraza? Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti