Marmelade

Prosim, če je katera preiskusila kakšno marmelado in mi jo priporoča za kuhanje. Mislim jo skuhat in podarit za božične in novoletne praznike.

Hvala

beki

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10404 Tole je moj recept. Tako marmelado jaz podarjam naokoli. Jelenckova
Hvala Jelenckova! beki
Ni za kaj. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.