Prosim, če je katera preiskusila kakšno marmelado in mi jo priporoča za kuhanje. Mislim jo skuhat in podarit za božične in novoletne praznike.
Hvala
beki
Prosim, če je katera preiskusila kakšno marmelado in mi jo priporoča za kuhanje. Mislim jo skuhat in podarit za božične in novoletne praznike.
Hvala
beki
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.