
Karamelna omaka
Jaz pečem zato, ker v tem neznansko uživam!!! To je zame najljubši čas v letu. Pa naj stane koliko hoče. Ne le za Božič, ampak tudi čez leto. Za Božič pač spečem več vrst kot sicer.
Piškote podarim tistim, ki to znajo ceniti.
Kakor kdo.
Ninja24, ful si pridna!!! Čestitam!
AnjaZaradi smrti v družini, še nisem napekla NIČ.![]()
Zato bo ta vikend med zelo delavnimi. Pekla pa bom po trenutnem navdihu, tako, da ne bo vse naenkrat v hladilniku ali potrebno za v pečico. Ta bo laufala z večjo brzino, ker pa pride študentka domov, bom imela pomoč in bo hitro narejeno. Poročam drugi teden, kaj sem ustvarjala.
Kyara
Verjetno je že kje napisano kako ktasite piškote z marcipanom. Če je katera tako dobra, prosim naj še enkrat napiše. Marcipan in jedilne barve imam. Ali se potem ta masa drži na piškotih?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Karamelna omaka

Polnjene paprike