Mogoče je mačka oddala svoj volilni glas...
Hehe, prav lepo da se znamo še takole zdravo pošaliti iz takih reči
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.