Zdaj nas pa še po mailih....

 

Ognjič, jaz ti svečano prisegam, da ti nikoli, res nikoli, ne bom pošiljala e-mailov s politično vsebino!Te bom pa seznanjala z novostmi iz Rdeče četrti, ko sem že ravno pri kruhu  !!!

S politiko in vero  se naj drugje ukvarjajo, mi smo tu da kuhamo in se ljubimo (ljubezen gre skozi želodec)

 

Nena 

 

Nena-morje
Ej Nenaaa, a imajo kaj novga Ognjič

 

 

Da, baje imajo en novi napitek z bromom !

Nena

Nena-morje
Ognjič, a tiste tri Tao knjige (ženski tao, moški tao, ljubezenski tao) si že predelala - meni je to vrhunska literatura! Vendelina jr.

Ja, politika je ena sama jeba, ljubezen ima tudi vrsto razpoznavnih oblik, in tako se nam prepletata politika in kuhla. In s to kuhlo bi jaz nekoga nažgala, čeprav ga imam sicer kot člana Kulslo zelo, zelo rada. In ga bom imela še naprej, kljub tistemu zanikrnemu in nizkotenmu mailu.

Tiste, ki pošte niste dobile, nič ne zamujate. Nekdo je pač navdušen nad enim kandidatom (s čemer se strinjam), in da še druge prepriča, da je ta njegov res boljši, malce pljuva po drugem (s tem se pa ne strinjam, sploh, ker modro zamolči zasluge in prednosti tega drugega). O imenih ne bi, ker debatiran na načelni ravni, ne o imenih in torej tudi s političnim predznakom ne.

Če pa katero res zelo zanima, mi naj sporoči na zasebno pošto svoj e-naslov pa pošljem tisto ceneno predvolilno  skrpucalo. Mamamia

mamamia
Vendelina jr., sem šla takoj mal poguglat. Al bi bilo supersko, če bi oni kekci - kandidati o teh rečeh razpravljali. Bi takoj reskirala ene par klicev za tistega, ki bi še kaj zraven demonstriral , al pa njihove najdražje...bi lahko npr. pokazale dihanje z jajčniki , kar skrajša menstruacijo. Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 06. nov 2007 14:10:23

Jaz sem dobila ta mail, poslala ga nisem naprej, ker mi je tole čisto mimo, ampak dobila sem ga pa potem še 4x, vsakič, ko je katera napisala kaj zraven. Zakaj to?

jade
Popravek 7x. . Svašta. jade
Pred prvim krogom predsedniških volitev je bila celo na kulinariki reklama za g. Peterleta, pa ni nihče niti pisnil. Aisha
Se mi sicer zdi, da je bila za enga druzga kekca, ampak...tisto je bil pa plačan oglas. Tud naš šef mora od nečesa živet. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti