Vse najboljše in najlepše...


majamarko
Nova članica praznuje 60 let
Čestitke tudi z moje strani!
bberta
Tudi z moje strani čestitke in na zdravje!
Neroli
vse naj naj tudi z moje strani
Majda
Vse najboljše!
Vse najboljše

Lep dan in veliko se smejte 
Mlinarca, iskrene čestitke. 100 na uro prihajam za teboj v klub 60, me sprejmete? Lepo praznujte!

Dušanka
Mlinarca čestitke za rojstni dan in vse lepo ... 
limetka
Mlinarca, tudi jaz ti čestitam! Lepo praznovanje!
kastrolca
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
