Vse najboljše
gajka
Nova članica praznuje 60 let
Iskrene čestitke tudi z moje strani

rrr
Čestitke!!

saš
Z najlepšimi željami.
F r i n a
Vse najboljše in še na mnoga zdrava leta
Kristalka
Vse najboljše, obilo zdravja in kuharskih podvigov!

Kristina
Tudi jaz se pridružujem čestitkam!
P.s. Katki in ežoju pa hvala za pojasnilo - deluje!
regina
Vse najboljše! ![]()
LP
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
