Ni šans da vgriznem v breskev.Kar naježila sem se, ko sem se samo spomnila.Vedno si jo režem.Pa obvezno mora biti oprana,ko vidim sosedo ko jo utrga in vgrizne mi zobi kar,uh.
Kaj vas "skomina"?
| m.schafe je napisal/a: |
| mene pa skomina, če kdo z vilico ˝čoha˝po loncu. |
Jao mene pa stiropor,bog ne daj da se ga dotikam.
leni1
Ko je prodajalka v trgovini z blagom "vrgla" na pult rdeč pliš, nato pa še črnega in ju tako podrgnila med seboj, češ, kako pašeta, sem skoraj bruhnila po blagu, kocine pa vse v "luft"....
ovčka
men se pa kocine postavijo pokonci če si kdo poka kosti na prstih, ali pa ko v kinu pred ogledom filma predvajajo rekalmo ko ena roka potegne po tabli- tisto škripanje...
lovebeyba
kreda v vseh oblikah
pa na živce mi gre šumenje z vrečko v kinu in grizljanje kokic :)
katka
"Preveč" pomita posoda - splaknjena z vročo vodo, ko "škripa" pod prsti..... brrrrr
Celofan je naravnost grozljiv! Že sama misel na to mi dvigne dlake po hrbtu...
hihi, kaj vse koga moti! Mene skomina samo zvok, ko z nohti praskaš po tabli, s kredo prenesem. Pa cmokanja res ne maram.
Veri
Mene pa skomina srebanje kave.Grozno!
londonska rezina
joj, sem se spomnila, kako je mene kot otroka motilo, ko so jedli člani družine. Enostavno tega nisem mogla prenest, pač momljanja pri hrani. Ampak le članov družine. To je bil resen problem, ki pa je potem izginil. Še zdaj me zanima, kje so bili vzroki za to?
katka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
