Dvotedenska dieta-nujno; imam voljo

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

4. maj 2003 22:37

Kako pa "prides" do te diete oz. informacij o njej? Na KC osebno? Dana

zvonček  

član od: 2.4.2003

sporočila: 78

5. maj 2003 7:04

Dana ! Dieto iz kliničnega centra imaš napisano na prvi strani tega foruma pod DIETA (9 KG V 14 DNEH ). Pa dosti uspeha. vesna š.

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

5. maj 2003 8:10

Hvala za odgovor Vesna, sicer ne potrebujem zase, vendar bom z veseljem uporabila kakšno od "pravil" v tej dieti Dana

sab  

član od: 4.3.2003

sporočila: 5

12. maj 2003 14:03

Meni pri ohranjanju teže pomaga obileeeeeen zajtrk: - 1 ali 2 kosa sadja (jabolko, pomaranča, grenivka, kivi... - ne banana) - skodelica kosmičev s suhim sadjem (Spar ima neko dobro kombinacijo, ki jih prodaja v 1 kg vrečah, pa če poceni so) in jogurtom (1.3 mm) - pravi čaj z mlekom ali malo kave z obilo mleka (posnetega, brez sladkorja) - jajce na oko s kruhom - pašteta, salama, sir ali sirni namaz s kruhom ali riževimi vaflji (poleg pojem še malo sveže zelenjave - paprika, list solate, paradižnik, por) Včasih za konec še kakšne skodelica čokolešnika. Odpovedala sem se belemu sladkorju, z belo moko se včesih pregrešim. Trudim se uživati večinoma polnozrnat kruh. Tako mi teža več ne niha, dolgo sem sita, pomembno pa je da pri taki hrani z veliko vlakninami popijete dovolj (nesladkane) tekočine. Sab

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

18. maj 2003 22:34

Popolnoma se strinjam s Stašo. Prehrano je treba spremeniti na dolgi rok, če želimo imeti manjšo težo in zdravje. Pa veliko gibanja! Po vseh zdravniških nasvetih in debatah, ki jih je polno po medijih, bi že lahko bilo vsakemu jasno, da je treba razčistit pri sebi v glavi in se odločit ali želimo manj kil za vse življenje ali samo za eno poletje. Težka odločitev, to je to Sicer pa, kdor želi shujšati, naj si prebere kaj na internetu: med.over.net/zdrava-prehrana. lp Branka Sporočilo je spremenil(a) mbarbe dne 18. maj 2003 22:40:02

larisapo  

član od: 1.12.2002

sporočila: 19

19. maj 2003 19:26

Sporočam vam, da sem danes pričela z dvotedensko dieto in upam, da mi bo uspelo. Sama sem že hujšala po njej in tudi vidno izgubila kg, zato bom pred poletjem zopet šla na njo, da malo prečistim telo in izgubim kakšen kg. Seveda se bom in se že tudi veliko gibala. Je kdo z menoj? Zdaj grem teč, nato pa zrezek pečen na žaru, njamm. Imejte se lepo.

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

20. maj 2003 10:02

Larisa, jaz se pridružujem; v beležki preverite sporočila. Janja

larisapo  

član od: 1.12.2002

sporočila: 19

20. maj 2003 20:04

Zdravo Janja! Vesela sem, da je še nekdo z mano. Danes je drugi dan in moram priznati, da mi gre. Počutim se dobro, le vreme mi ni ravno po godu. Večerjala sem že, zdaj grem pa malo na kolo (sobno) za zdravo telo. Ti sporočim o rezultatih, ko se bom tehtala. Ti tudi meni, velja? Kaj si mislila z zgoraj omenjenimi beležkami? Veliko volje ti želim!

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

21. maj 2003 9:08

V beležki imaš zavihek Sporočila, kjer lahko pošiljaš in prejemaš sporočila ostalih uporabnikov... da si ne bi poročali o rezultatih ravno na forumu, pa še nekaj vprašanj sem postavila. LP, Janja Janja Zorko

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. maj 2003 10:56

Kaj ni beležka samo za nadstandard?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti