Dobrodošla v naš prijazni klub 


BISERKA55
Nova clanica
Ha,ha,ha res je sem ze "ZASVOJENA"
BANY
Sporočilo je spremenil(a) BANY dne 29. okt 2007 22:45:49
Pozdravljena Bany!
Tu receptov kar mrgoli, da o nasvetih sploh ne govorim.
Lepo, da nas je vedno več, zato prisrčno dobrodošla!
daga
| londonska rezina je napisal/a: |
| Bany, lepega "hudiča" si si nakopala na glavo. Tale zasvojenost s kul slo je hujša od cigaret.. Verjemi mi , je tudi bolj prijetna in dobra. Dorodošla med nami! londonska rezina |
Hudič je lepi in nikoli ti ne da miru, mislim ta naša zasvojenost, ki le lepa in prijetna.Še na dopustu sem morala malo pošnofati na kulinariki!![]()
![]()
Dobrodošla med zasvojenci!![]()
![]()
![]()
Pozdravljena "nova" Bany in vsi ostali!
Tudi jaz sem nova (beri: prijavljena), ampak zasvojena sem pa že dolgo - pa moji doma posredno tudi, ko jim dobro kuham ravno s pomočjo te zasvojenosti (ki pa moram reči, ni prav nič nadležna, tako da zdravljenje zagotovo ni potrebno
).
neny111
Lep pozdrav Bany in Neny 111 v klub zasvojencev.Sedaj pa hitro pisati recepte in nasvete na KUL.
mamazeljka
Pozdravljeni Neny111 in Bany.
funuk11
Haj hoj!
Bi ti pa rekla, da je dobro, če ob včlanitvi nabaviš en fajn fotoaparat. Na teh straneh smo postali že tako komot, da imamo zelo radi tiste recepte s sličicami....da imaš malo za mušter....
Superca, da si tu!
titta Vuelkam:)
Jelenckova 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
