Earl grey

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

25. okt 2007 8:22

Če vas skrbi, da bo vaš črni ali pa zeleni čaj preveč poživljajoč, si lahko pomagate na način, da vrečko s čajem (ali pa čajne lističe) vzamete iz kropa po tridesetih sekundah in to prvo vodo zavržete. Potem prilijete nov krop in čaj pustite v njem 3 do 5 minut. V prvih pol minute se namreč iz lističev izloči več kot 90% kofeina, ki je , kot vemo, poživilo. Če prvega kropa po pol minute ne zavržete, bo ves kofein, ki se je sprostil iz lističev ostal v vodi in bo čaj dejansko enako poživljajoč ne glede na to, ali namakate lističe 2, 3 ali 5 minut. Dejstvo, da ste prvo vodo zavrgli ne bo bistveno vplivalo na okus čaja, kajti ostale snovi se iz lističev izločajo dlje časa. Miroslav Vulović

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

25. okt 2007 11:42

Vačasih je bilo za vsak čaj napisano, koliko časa ga namakat, temperatura vode itd. na www.cha.si, vendar je stran zdaj ravno v prenovi (no, bo pa za drugič prav prišlo;), sama pa nimam pojma, ker črnih čajev ne pijem, ker so zame preveč stimulirajoči - probala enkrat čisto malo, pa mi je srce skoraj iz prsi skočilo! Tak da ostajam pri sadnih in zeliščnih "čajih" (naj bi bili to samo prevretki, ampak jim vseeno rečem čaj;), prevretek se mi tako zaničevalno sliši;) Veri

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

25. okt 2007 19:30

Samo za informacijo, čaj nima kofeina, ampak tein. Tatjana

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

25. okt 2007 19:44

Rimljanka, gunpowder je res močen in zanimiv, ko opazuješ, kako se kroglice odpirajo. Kupila sem ga pri DMju v vrečki. Dovolj je že pol žličke na skodelico, ker je zelo močen. Kvalitetne zelene čaje se lahko 2-3x prelije z vrelo vodo. Pri gunpowderju prakticiram kar 3x in je ... zanimiv :P

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

25. okt 2007 19:58

Tatjana drogi sta kemijsko popolnoma enaki in vseeno kak izraz uporabiš.V zadnjem času sem večkrat zasledil,da so ljudje iz prehrambenega foha uporabljali izraz kofein tudi pri čajih.Razlika je samo v tem,da nam bolj iluzorno pove kakšen je izvor poživila. ati zlati

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

26. okt 2007 10:37

Tatjana, dolgo časa je veljalo, da je poživljajoča snov v čaju tein in v kavi kofein. Razlogi za to so zgodovinski. Tein je, po nekaterih virih, najprej odkrit prav v čajnih lističih. Kasneje je v zrnih kave odkrit kofein. In ker je kava v naših koncih precej bolj popularna, kakor čaj, se je za to snov prijelo ime kofein. Ker gre za kemično iste snovi, sedaj velja, da čaj vsebuje kofein. Za informacijo prilagam tudi link z Wikipedie: http://en.wikipedia.org/wiki/Caffeine Še en link je koristen: http://encyclopedia.jrank.org/BUN_CAL/CAFFEINE_or_THEINE_13 Sicer pa čajni lističi vsebujejo celo več kofeina kakor kava, gledano na isto težo. Z drugimi besedami, če bi iz iste mase čajnih lističev in kave zmlete v prah izvlekli kofein, bi ga iz čaja dobili več. Miroslav Vulović

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. okt 2007 12:44

kofein= tein ima pa pravi čaj še eno močnejšo snov, imenovano teofilin, te ni v kavi in je močnejša od kofeina oz. teina. So pa vse iz iste skupine: teobromin, v kakavu je najmilejše poživilo, potem je kofein=tein in najmočnejši teofilin, vendar je tega v čaju precej manj kot teina. Veri

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1412

28. okt 2007 22:49

Kave ne pijem, zato pa pijem že pri zajtrku čaj. Včasih je to zeleni, včasih Drogin Sončno jutro, zvečer pa Poljub noči. Seveda pa pijem tudi čaje iz domačih zelišč, ki sem jih sama nabrala. V poletnem jutru je najlepše to, da stopim ven in naberem par vejic mogoče timijana pa majarona pa lističe mete, pa še kaj bi se našlo in si iz posameznih ali skupaj skuham čaj. To je zame najlepše, sveža zelišča, sveže jutro, sveži napitek. Vse te čaje pa imam rada z mlekom, kar me je naučil moj oče že pred šestdesetimi leti in seveda brez sladkorja, da pride okus čaja bolj do izraza, če pa hočem uživati v popolnem okusu pa tudi mleka ne dodam. To je moj jutranji obred, ki ga tekom dneva še ponovim. Vem, da ni prav piti samo eno vrsto čaja, zato stalno menjam zelišča, ki mi v danem trenutku najbolj odgovarjajo. Čajepivci, na zdravje! daga

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. okt 2007 2:30

daga je napisal/a:
Vem, da ni prav piti samo eno vrsto čaja, zato stalno menjam zelišča, ki mi v danem trenutku najbolj odgovarjajo.

 

Daga zakaj pa to? Resno me zanima in hvala za odgovor!

Lep dan in veliko se smejte

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

29. okt 2007 6:54

Simona, zato, ker so čaji droge v zelo blagem pomenu. Organizem se jih navadi in počasi postane organizem imun na njegove  učinke. Tudi, ko pijemo zeliščne pripravke, je smiselno, da jih uživamo največ tri do štiri tedne, nato drogo  zamenjamo. Po treh tednih lahko ponovimo...

Enako je z zobnimi pastami in kozmetičnimi pripravki, le, da te lahko menjamo na daljši rok.  

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti