približujejo se hladnejši dnevi in zanima me kakšno pecivo bi ponudili k kuhanemu vinu?
fleur
približujejo se hladnejši dnevi in zanima me kakšno pecivo bi ponudili k kuhanemu vinu?
fleur
| rimljanka je napisal/a: |
| No, fleur, ali pa obrni: kruh, opotičen z enakim nadevom kot potica. Dober je, dober. [rumenimak] rimljanka |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.