trgovine z metražnim blagom - kulinarika.net

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila:1336

tema odprta - 20. okt 2007 23:54 | ogledi: 25.519 | odgovori: 16

Pred kratkim sem se začela ukvarjati s šivanjem. Bi mi lahko svetovali, kje v Ljubljani so kakšne dobre trgovine z metražnim blagom (po možnosti bolj ugodne variante)? V Celju imamo eno, kjer prodajajo ostanke blaga na kilograme, v Ljubljani pa res nimam pojma, kje iskat kakšne bolj ugodne variante. Lani sem za pustni kostum kupovala blago v Centromerkurju, pa je bilo precej drago. Vem tudi za eno trgovino med hotelom Lev in hotelom Evropa, to je pa tudi vse.

Hvala za odgovore.

RadaJem

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. okt 2007 1:21

RadaJem, kje v Celju pa prodajajo blago na kg? katjushka

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

21. okt 2007 7:21

V BTC je prodajalna Kilometer v hali A in pod Emporiumom.

Na Vrhniki je prodajalna Anvina

http://www.informacija.net/podrobno.asp?narocnik=2339&am 

Sukno Božič Anton s.p. ima trgovino v Zrečah, pa na Letališki c. v Ljubljani, na Vrhniki v Loki je njihova trgovina Kristina,... 

marelica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3449

21. okt 2007 9:50

RadaJem, kje je v Celju omenjena prodajalna ? Ravel-Levar pri Turški mački je namreč zaprt. F r i n a

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

21. okt 2007 11:31

Jaz sem si v Lj kupila poceni blago v Metra blizu K 4 oziroma tista ulica, kjer je Hotel lev, no, tukaj sem kupovala še največ blaga, ga imajo na kg tudi.. Potem je ena blizu Lusha v starem delu Lj, nastroti Magistrata,kjer je tudi neka fotokopirnica. tam imajo dražje blago, vedar lepše. Firenze prodajalna je v takem podhodu, kjer je bila včasih Svet knjige, tam blizu je tudi trgovina Naracamicie. Jaz ti svetujem, da greš najprej v BTC v halo A, tam so vsaj 3 prodajalne, kjer imaš veeeliko izbire. Jelenckova

Lunca 15  

član od: 7.6.2004

sporočila: 99

21. okt 2007 12:55

Večje količine blaga (veleprodaja) se da dobiti v Bemi in Lumi. Obe sta v Ljubljani. Trgovina Metra pa je maloprodaja Beme. S tem, da je v veleprodaji prodaja samo firmam. Linki do veleprodaj: http://www.bematrade.si/ http://www.luma.si/ Potem je še Kroj v bližini mestne hiše. Ena trgovina je še v City parku poleg zeliščne prodajalne in mobitela (tej ne vem, kako se reče), ena je v hali A v pritličju, za več pa se trenutno ne spomnim. Lunca 15

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1336

21. okt 2007 14:07

Se opravičujem za pozen odgovor. Trgovina z blagom na kg v je v Celju na Glavnem trgu, reče se Cecilija, se mi zdi. Je nasproti Atrija, tam je bila včasih trgovina z oblačili, zdaj pa prodajajo blago na metre in na kilograme, pa vse možne šiviljske pripomočke. Hvala vsem za odgovore. RadaJem

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

21. okt 2007 14:48

V Ljubljani so meni najljubše: - Kilometer v BTCju, hala A, spodaj v kleti, tudi tu imaš jersy in so res luštkani, tudi potiskani, ne samo enobarvni in flis na kilogram (12,9 E za jersy, 14,9 za jeans in flis) Se ena Kilometer je pa v hali D spodaj, samo je manjša in še ena, ki se ne spomnim imena malo naprej, tudi v kleti hale A - Metra na gosposvetski, (blizu trgovine Lovec in hotela lev), tudi tu imaš jersy in flis na kilogram (12,9 E za jersy, 14,9 za jeans in flis), tu imaš celo mavrico jersijev - no, pa to očitno že poznaš, samo da ne boš zamenjala z Elno, ki je tudi tam zravnen, samo je precej dražja in ni na kilo. Metra je malo bolj proti centru, Elna pa čisto zraven Lovca. - Bala na Celovški, v Šiški, blizu Stare cerkve - tu dobiš krasno dekorativno blago - se pravi močnejše blago za stanovanje, za oblačila je malo manj izbire, 2x letno pa dobijo tudi tako, super robo iz Češke. Italijanska je slabša. - Centromerkur zraven Prešernovega spomenika; tam dobiš svakojako blago po normalnih cenah in pa ostanke, v glavnem pakirane po 2 metra, ti so pa zelo poceni, dostikrat kaka modalna vlakna, bombažni jersy, tudi žamet in pliš se najdeta med njimi... Upam, da pride kaj prav:) Veri

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. okt 2007 16:29

RadaJem, hvala za info. LP katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti