Rojstnodnevna voščilnica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

tema odprta - 19. okt 2007 12:10 | ogledi: 4.837 | odgovori: 9

Ker ima nekdo, ki mi je zelo drag, danes rojstni dan, pa je zelo daleč, bi mu rada poslala eno res izvirno voščilo preko elektronske pošte.

Prosim, če ima kdo kak link, ali pa morda kakšno powerpoint diaprojekcijo, ali pa idejo.

Hvala!

Kristina

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

19. okt 2007 12:24

Poglej na Yahoo, tam je vse sorte razglednic. Sporočilo je spremenil(a) TanjaG. dne 19. okt 2007 12:25:26

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. okt 2007 12:24

Obstajajo linki, samo zadeva je v tem, da na teh linkih obstajajo vizualno tako neizmerno kičaste čestitke....da človeka kap (je tak občutek, kot če bi mentalno jedel ticino maso, premazano z medom in čokolado..). Ko moški dobi po emajlu nekaj rozastega in srčki letijo ven...to od groze in sramežljivosti zapre preden sploh prebere tekst. Jaz te popolnoma razumem - v smislu, mi je še sladek spomin, ko sem se sama tako počutila. Iz razlogov iz prvega odstavka in iz praktične izkušnje v prvem stavku drugega odstavka, ti svetujem, da čestitko narediš sama. Imaš powerpoint na kompjuterju? Imaš. Ergo, naloži kakšno fotko in zraven napiši svoj tekst. Boš videla, kako bo srce delalo bum-bum že samo ob misli, da delaš čestitko, pa kako se boš spraševala, če je to okej ali je malo preveč osladno ali premalo in kako nikoli ne boš vedela, če je prav...dokler ne boš iskreno napisala tistega, kar bi rada, kliknila na Send in se počutila mnogo bolje. In človek bo dobil najboljšo čestitko do sedaj. Do it yourself. Vendelina jr.

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

19. okt 2007 12:35

Se popolnoma strinjam z Vendy. Najlepše čestitke so tiste, ki jih sama narediš. So bolj osebne in ravno zato posebne in unikatne. Kar pogumno... Teja

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

19. okt 2007 12:40

No, seveda, najlepše čestitke so domače izdelave (jaz jih rišem v obliki stripa in pobarvam z barvicami, iz barvanega papirja naredim tudi rožice v šopku, ...), ma tolko da vam povem, da imam danes rojstni dan tudi jaz, dobila sem kar nekaj čestitk po mailu in čisto vsake sem se razveselila, še posebej pa tistih, ki so prišle od daleč in od ljudi, za katere vem, da mislijo name, čeprav se vidimo vsakih par let. TanjaG.

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

19. okt 2007 12:48

Tanja vse najboljše! Ja Vendelina, res so kičaste in zato nisem nič pametnega našla.Saj bi naredila sama, pa če nimam časa Zdajle grem v službo.(downstairs) Bi lahko vsak dan po malem, ne pa, da se šele zdaj spomnim ne? Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 19. okt 2007 12:50:54

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

19. okt 2007 12:49

No, tudi jaz imam raje kratko napisano posvetilo, za katerega si je oseba res vzela čas, da mi je pisano na kožo..ali pa izraža njena/njegova čustva, željem mnenje, karkoli pač...... pa res ni potrebno ne vem kakšnih PPTjev in drugih kolobocij vzganjat... Vendelina..a kaj takega imaš v mislih :) http://www.hallmark.com/webapp/wcs/stores/servlet/cat :) LP; tabina Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 19. okt 2007 12:51:01

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

19. okt 2007 22:41

Kristina, ce ti je tisti, ki ima danes RD zelo drag , ti pa nimas casa zanj, potem men tuki neki ne stima. Sej od enega do drugega rojstnega dneva je ja 365 dni no. vida70

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti