mala zelena,bila sem pri svoji frizerki v Bovcu in res obstaja taka trajna za dva meseca.Imam pa zelo močne in goste lase,tako da nimam nobenih problemov karkoli si dam na lase,barvo ali trajno,nič mi ne uniči las.Tako,da bom spet ponovila to "kratkotrajno" trajno.Plačala sem jo pa 22 eur.
tanya017
Trajna
| mala zelena je napisal/a: |
| Še enkrat jaz...
Sem bila pri frizerju |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
