Trajna

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

19. okt 2007 21:39

mala zelena,bila sem pri svoji frizerki v Bovcu in res obstaja taka trajna za dva meseca.Imam pa zelo močne in goste lase,tako da nimam nobenih problemov karkoli si dam na lase,barvo ali trajno,nič mi ne uniči las.Tako,da bom spet ponovila to "kratkotrajno" trajno.Plačala sem jo pa 22 eur. tanya017

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

19. okt 2007 21:42

mala zelena je napisal/a:
Še enkrat jaz... Sem bila pri frizerju ... nobenih kodrčkov ne bo... So rekli do imam preveč mehke lase in da ne bi izgledalo niti približno tako kot sem si jaz zamislila (v stilu Beyonce, bedasto, sej vem...) Potem sem šla pač v najbližjo trgovino po tavelko čokolado, za tolažbo... pa nazaj k neuspešnim borbam z navijalkami ;) še enkrat hvala vsem mala zelena
No, si pršparala nekaj €! Dobra ideja tale tvoja tolažba. Če bi vse tako naredile, bi bilo pol manj sekirancije na svetu. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti