Sem popolna začetnica na področju cvetočih rož. Sem ljubiteljica necvetočih, na veliko sinovo željo pa sva letos v lončke posadila nekaj manjših lilij in glaminov (majhne gladiole). Prihaja zima, jaz pa ne vem ali čebulice lahko ostanejo v lončkih (v zemlji) ali jih moram pobrati ven in spomladi znova posaditi. Prosim za nasvet.
Čebulice rož
Lilije prezimijo v zemlji, gladiole pa je potrebno izkopati in shraniti v suhi kleti.
martina
Hvala za pomoč.
Res se moram nekoliko izobraziti na področju nege cvetočih rož. Zanimivo pa je, kako me je sin s svojo ljubeznijo do cvetočih rož pritegnil in da sem tudi sama začela gledati na njih povsem drugače.
ajetam, pojdi v merkur, tam imajo ugodno knjige, tebi pisane na kožo. resno, proprosto, osnovno, uporabno.
Recimo tale:
Ob prvi priliki se "oborožim".
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
