Imam multifunkcijsko napravo HP PHOTOSMART C 3180 v kateri mi je zmanjkalo črne barve. Prosim za nasvet kako kartušo kupiti novo,obnovljeno in kje jo kupiti najceneje. Če se kdo na te zadeve, bi res prosila za pomoč.
HVALA in LP
presta77
Imam multifunkcijsko napravo HP PHOTOSMART C 3180 v kateri mi je zmanjkalo črne barve. Prosim za nasvet kako kartušo kupiti novo,obnovljeno in kje jo kupiti najceneje. Če se kdo na te zadeve, bi res prosila za pomoč.
HVALA in LP
presta77
| veverica cak je napisal/a: |
| tudi jaz ti svetujem, da kupuješ nove kartuše. Pri nas se refill-ane niso obnesle. lp veverica cak |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.