Ta spodnja anketa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. okt 2007 14:37

Vendelina, tukaj si pa zelo mimo usekala, da zbiram volilne preference. Vsak ki malo bere ta forum ve, da meni politika visi popolnoma dol in da so mi vsi politiki v istem rogu. Kot bi rekel: Svi su oni isti, razlika je u nijansama. In kaj bi imel zbirati glasove tukaj? Glasove boste dali na voliščih, ne tukaj. Anketa je zato, da malo sprosti. Kot so že nekateri ugotovili, sogovornik pri večerji n isto kot predsednik. Anketa sprašuje po prvem, ne po drugem. Lahko pa tvoj kviz vključim v prihodnjo anketo. Napišemo tvoj odstavek, na koncu manjka le še vprašanje: Katerih dveh kandidatov Vendelina NE POZNA. To kar si napisala je malo podobno kot tisto ko peljejo lopova in policaja s čolnom čez reko Morda se da z logiko priti do tega, katerih kandidatov pa ne poznaš? Ampak... kot sem rekel. Anketo ne zanima politika, pač pa večerja. Kandidati so le zato, ker je pač to aktualna tema in mora biti malo aktualna tudi stran Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

8. okt 2007 22:05

Jelinčiča sem kliknila ker je zelo dober zgodovinar, ker je zelo zaveden Slovenec, ker upa povedati kar misli, ker ni hinavec in ker mi je všeč. Kaj si pa drugi mislijo me pa prav malo briga. Pa naj pametujejo še naprej. Se pa strinjam z jernejem, vprašanje je bilo koga bi povabili na večerjo in ne koga bomo volili. biba

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. okt 2007 22:49

Jaz bi šla na večerjo s Peterletom, ker ima tako šarmanten glas. Mogoče bi mi še kakšno zapel,.... Jelenckova

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. okt 2007 7:19

Če mal kopiram/parafraziram:

- dva nista nikoli bila moja soseda, ena pa zdej ne živi v sosednjem stopnišču.

- eden je bil predsednik časopisneg sveta, kamor nisem v študentskih časih, ko se nisem ukvarjal z novinarstvom, pisal. Njegov šarm me pa ne bi ganil.

- z enim mi ni bilo treba po službeni dolžnosti sodelovati, lahko, da je bil čisto O.K.

-  dveh ne poznam ( nikad čuo ), en pa je rasist

Tistega, ki se najbolj dere, sigurno ne bom volil.

Pa glede volitev: ena  od pridobitev v kapitalizmu ( če ne edina ) je, da so volitve le pravica, ne pa tudi obveznost, za razliko od prejšnjega sistema, ko so volitve bile pravica in obveznost. Zadnjič sem bil na volišču na referendumu o samostojnosti. Kot je ena nekje zapisala: če bi volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane. Pa nič ne reklamiram abstinence: kar pojdite na volitve ( in volite tistega, ki se najbolj dere ). 

A ja, glede večerje: najrajši bi večerjal z Vendelino. 

ežoj

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. okt 2007 8:03

V to debato se pa res ne splača spuščati......vsakemu svoje, bi rekla. Sicer so pa volitve tajne, hvala bogu. In kaj smo imeli lepega od vseh teh "dosedanjih" voditeljev? Mogoče bi pa morali dati priložnost res tistemu "ki se najbolj dere". Jernej, anketa je "na mestu"! Če ne drugega, je sprožila "debato"! galja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. okt 2007 8:43

ežoj: Sem se iz srca nasmejal tvojemu postu. Še kako resničen je tisti del, da če bi volitve kaj spremenile, bi bile prepovedane. Jaz sem zadnjič volil predsednika, ki bi bil drugačen. Žal je dobil kroglo v glavo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

9. okt 2007 10:21

jernej je napisal/a:
ežoj: Še kako resničen je tisti del, da če bi volitve kaj spremenile, bi bile prepovedane. [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Tole pa res lahko označimo kot misel dneva. nasha

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

9. okt 2007 19:06

Ežoj - čista destka Kristalka

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

9. okt 2007 20:49

Tudi meni je Jelinčič najbolj všeč,ker se je kot edin politik zavzel za nas Slovence,ki delamo v tujini ,in bi morali naši požrešni državi plačat davek na zaslužek. balu

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

20. okt 2007 11:55

Jelinia kliknila zato,ker je enostavno car :D.In vedno umiram od smeha zaradi njegovih idej in uživam ob spmoniu na dogodek,ko je profesorica za zgodovino jokala zaradi dogodka ki se je zgodil v Piramidi :). Ob enem pa upam,d abo zmagal ampak žal ne bo:(.Škoda... Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti