Razlika v letih med moškim in žensko

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. sep 2012 23:01

Kamela, kako ti je uspelo roditi 29 let starega sina in hkrati spraševati, kako se postane reševalka na reševalni postaji?

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. sep 2012 7:51

Spomnila sem se filma, naslova se ne spomnim, so ga pa pred kratkim kar nekajkrat vrteli z mojo drago Kathy Bates v glavni vlogi. Z možem sta starejši par, brez otrok, oba uspešna kot pisca kuharskih knjig, ko se ona, naveličana vsega, odloči in gre za reševalko. Opravi usposabljanje in prične delati. Tako da tudi v kasnejših letih lahko spremeniš poklic, morda je tudi pri nas tako. Kamela bi lahko pojasnila, kaj dogaja. Upam, da je nismo užalili.

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

29. sep 2012 8:13

Hahahaha....

Ja, Kamela, pod nujno moraš zdaj vse pojasniti in razložiti in se po možnosti še opravičiti

 

                                  (ljubim razpredanja samskih brez otrok press)

                                                           

Mygrace

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

29. sep 2012 8:24

Ja kamela, opravičilo naši samooklicani moderatorki vseznalki je na mestu! Ma je res bolje imeti 4 otroke kot preveč časa 

Miška Miša

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. sep 2012 8:45

ceprav v resnici ni pomembno, ampak kako mlada je Kamela, je povedala sama:

Kamela je napisal/a:

Hojla!

.....Imam končano letos bom končala 4 letno šolo in da malo vem, kam se lahko vpišem....

Hvala!

Lp

Kamela

 

Ce odgovorim na tvoje vprasanje, ne vem kaj bi rekla. So dvajsetletniki ki so bolj zreli kot tridesetletniki in obratno, tridesetletniki ki se vedno mislijo da so najstniki. Upala bi samo to, da sem otroka naucila dovolj, da se zna sam odlocat in tudi sprejet posledice svojih odlocitev.

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

29. sep 2012 9:01

Mogoče so pa njeni ali njegovi starši odreagirali neprimerno, ko so izvedeli za njuno razmerje?

Če pa je kamelino vprašanje postavljeno hipotetično, pa je dobila odgovore, kakršne pač je.

rosie

Mygrace

sporočila: 6506

29. sep 2012 9:05

V variaciji na isto temo ima Kamela lahko tudi vlogo dekleta, ki hodi z 29-letnikom, a da ne ?

 

                                                         

Mygrace

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

29. sep 2012 9:32

Kaj pa, če je Kamela sama sebi tašča?  Hmm, kdo bi vedel  ... v virtualnem svetu je vse možno 

LP, V.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. sep 2012 9:33

Matr, ste nekatere strupene, da kar boli! Ali mi lahko, prosim, nekdo razloži, kdo naj bi bila samooklicana moderatorka in kje je zahtevala, da se ji Kamela opraviči?????????????????????????????

lp

cervus

Mygrace

sporočila: 6506

29. sep 2012 9:51

Elaphus, najprej bomo počakali na odgovor na krasno vprašanje, kako nekomu uspe roditi 29 let starega sina.....

Se strinjam s strupom, ja. Je že v vsebini tega vprašanja...če nekdo nosi plod 29 let  .....

 

Če mene vprašaš, ni moderatorka.

Da naj se po možnosti Kamela še opraviči, sem pa jaz rekla. In?

 

 

Pa da ne bom ven iz teme:

Na koncu koncev je zakon ali partnerstvo tudi ena ekonomska skupnost. Od vsakega posameznika je odvisno, koliko mu želodec prenese.

Moja pokojna teta, ovdovela v tistih starih časih pri 32tih, s 4 otroki, od tega najmlajši še dojenček, je imela navado reči (in se je tega tudi uspešno držala):

Rajši krompir v miru, kot pečenka v prepiru.

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti