Razlika v letih med moškim in žensko

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

28. sep 2012 9:11

Statistično gledano je bolje, da je ženska par let starejša, že zato, ker dlje živimo.  

Kamela kar se tiče tvoje hčere, vezi ne bi namenjala prevelike pozornosti.

Bi ji pa dala za prebrat Vendelinin zapis, škodil ji ne bo.

 

Vilma

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. sep 2012 9:50

O, kaka dobra tema!!!

 

Moje lastne izkušnje:

 pri mojih 20 letih: 2 leti starejši, oba imava univerzo, dva otroka, hiša, avto, morje,  dobre plače,vse OK.... po 15 letih ločena, ker si nisva imela več kaj povedati, milijon različnih interesov ipd.


pri 40 letih: 4 leta mlajši, nedokončana OŠ, plača 600€, stanovanjce 40m2,  mnogo dobre volje, smeha, poceni izletov, smučanje, muzeji.... super!!!!

V mojem primeru je pravilo, da pravil ni.

marjja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

28. sep 2012 10:13

 Zlobni jeziki bi rekli: "Dobro se uvalio!"

 

Pozdravček!

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

28. sep 2012 12:57

Kamela je napisal/a:

In vedno več je tega, da mlada dkleta načeloma gledajo samo denar in materialno stanje partnerja.

 

Hm.. mogoče pa sta res za supaj

Kamela

Kaj pa, če Kamela ni tako ajoj mlada, da bi rabila humoristične nasvete, kako dobiti bogatega ženina niti ni govora o hčeri in potencialnemu zetu ampak o sinu in potencialni snahi?

Ob vseh teh skrivalnicah v stilu "moja sošolka kupuje...", "mojo prijateljico zanima...", ki so v praksi (tudi) na forumih, jaz nisem čisto prepričana, kam bi jo umestila; morda pa površno berem 

LP, V.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

28. sep 2012 13:06

Glede na ostale poste, recimo o tem, kako postaneš medicinski reševalec in kako bo šla pač študirat medicino, sploh pa na vsebino tegale, bi jaz Kamelo uvrstila v srednjo šolo. 

Če se motim, Kamela - oprosti. Ampak ponavadi je res tako, kot piše Vilma - da so te "prijateljice" in "znanke" in "sorodnice", katerih problemi se rešujejo na forumih, kar spisateljice same. Čeparv bi malo več preciznosti lahko zelo pomagalo, da bi se našli pravi odgovori. Ampak tema je simpatična, rahlo humoristična, zakaj pa ne? Vsak razmišlja po svoje - na srečo.

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. sep 2012 13:19

Dragička, če misliš, da se je on meni "uvalil", se motiš. Če misliš materialno, ima on polovico hiše, samo jaz nočem živeti tam, na njegov račun živijo moji otroci lažje, saj plačuje polovico stroškov v mojem stanovanju, Da o moji osamljenosti zdaj, ko gresta oba otroka od doma sploh ne govorim. Prej bi rekla" dobro sem se mu uvalila!!!"

P.s. Pa če nima univerze, še ne pomeni, da je neumen.  Pa saj vem, da nisi tega mislila.

Če pa si odgovarjala Kameli, pa se oproščam, je pač to moja dopolnitev.

Glavno, da se imava fajn!!! (Ta vikend greva na izlet v LIPICO, jeeeeee)

Aja, še enkrat sem pogledala tvoj post: Zlobni jeziki bi rekli....  Saj!!! Nesramneži!!!

marjja



Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 28. 2012 13:22

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 28. 2012 17:32

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. sep 2012 17:20

VilmaS je napisal/a:

[

Kaj pa, če Kamela ni tako ajoj mlada, da bi rabila humoristične nasvete, kako dobiti bogatega ženina niti ni govora o hčeri in potencialnemu zetu ampak o sinu in potencialni snahi?



LP, V.

 

Če bi bila (pa ni) mama takega sina, potem je pa kazen čisto vzgojna. Primerek posesivne matere, ki na forumu sprašuje, kaj storiti s punco svojega ne več najmlajšega juniorja....si pa res zasluži kakšno povpetniško snaho

Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. sep 2012 20:18

tulka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. sep 2012 22:23

Vendelina jr., odlično.

Ob branju te teme sem dobila občutek, da si nekateri predstavljajo, da obstaja neka dobitna kombinacija, ki je zagotovilo, da bo zveza večna in srečna. Take kombinacije ni mogoče napovedati, čeprav včasih pri kateri zvezi že vnaprej vem, da ne bo šlo, ali pa da bo močno škripalo, pri drugi pa imam od vsega začetka občutek, da je ustvarjena v nebesih.

V mislih imam antično zgodbo, ki pripoveduje o tem, da so bili nekoč ljudje okrogli. Imeli so dve glavi, štiri roke in štiri noge in so bili tako zelo srečni, da se je bogovom to zafržmagalo. Zato so ljudi presekali na dvoje.

Od takrat dalje ljudje iščejo svoje polovičke.

Dodajam, nekatere se bolj, nekatere se manj ujemajo, nikakor pa ni mogoče vnaprej vedeti, kolikšna je kompatibilnost.

Ko sem bila v polni ponudbi, sem kar nekaj snubcev, za katere so bili nekateri mnenja, da so dobre partije, takoj odklonila, ker niti v prvem trenutku nisem imela tistega zanosnega občutka, da je pravi. Tak občutek imaš samo enkrat, nato pa se hočeš približati tistemu prvemu. In zanos, ki ga opisujem, ne prešteva let.

In je res vseeno, kakšna je razlika v letih, ker ne napoveduje ničesar.  Bistveno je, ali si našel svoj manjkajoči košček.

Tako mislim.

F r i n a

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

28. sep 2012 22:27

Vendelina jr. je napisal/a:

Če bi bila (pa ni) mama takega sina, potem je pa kazen čisto vzgojna. Primerek posesivne matere, ki na forumu sprašuje, kaj storiti s punco svojega ne več najmlajšega juniorja....si pa res zasluži kakšno povpetniško snaho


Vendelina jr.

Tega, da ni mama takega sina, ti ne veš, pa če še tako blefiraš, da prečitaš vsak virtualen lik. Z nadaljevanjem pa se nadvse strinjam.

LP, V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti