Kmetija

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

10. dec 2011 14:16

Tarja83 je napisal/a:

Manca lepo prosim, no name calling. Nacedil, zazgal....pa kaj.... jaz se zdaj ne najdem nic o tem. Zakaj pa pol ni zaprt...to mene zanima....zato sem napisala pa kaj, ker ocitno ta pozig ni mogel biti tako obilen, da se zdaj frajer sprehaja svobodno....

Seveda lastnikom najbrz ni bilo to pa kaj....ampak, jaz pravim,da ima vsaka zgodba dve plati. Mi tukaj vemo samo za frinino....da se ga je nacedil in sel zazgat....drugega ocitno obe s Issi se nisva nasle. Zgleda da sva res goreci fenici, da nama se internet ne dopusca blatenje 'najinega' Mateja. Daj lepo te prosim no...

Ce smo pa ze nesramni, ce mene primerjas z otrokom.....ce me primerjas z mojo puncko, sem ponosna!

Nekateri bi morali tukaj res vec po receptih brskat kot karkoli drugega.....


Tarja83
Sporočilo je spremenil(a) Tarja83 dne 10.dec 2011 14:02

 

 

 

Tarja, vsako dejanje s katerim storiš škodo drugemu, je obsojanja vredno. Opravičila, da nekomu podtakneš ogenj ni, oprosti, ampak tako je. In ni malega in velikega požiga, če ga kdo podtakne, namen šteje.

Zakaj se nekdo še sprehaja svobodno? Zato ker naši sodni mlini mlejejo počasi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zeta

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

10. dec 2011 14:22

Pozdravček.

Redno spremljam vaše poste, le javljam se ne, saj v večini napišete tudi moje mnenje. Je pa branje zelo zanimivo, saj mi nekateri s svojimi komentarji odprete tudi nov pogled, zaradi katerega včasih mnenje tudi spremenim.

Me pa zares zanima tole o Mateju in požigu. Sem spraševala strica googla, pa tudi meni ne odgovori.

Bi tudi jaz prosila za link.

 

home made

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

10. dec 2011 14:32

No ravno to je to, ker noben ne najde tocne zgodbe o tem. Zato sem se zdaj skepticna o vsem tem. Ce bi bila ziher, oziroma bi sama videla kaj se je zgodilo, verjemte mi, da nebi pisala pa kaj :P. Spohert pa brskanje po receptih ni ista stvar.....brat je treba brat kaj kdo pise. Ne pa neke cveke naprej sirit. Ko bom pa js prebrala tocno zgodbo o vsem tem....bom pa js tut rekla: glej ga zlomka to pa ni prav. da se ga je nacedil, bom pa se zdaj rekla pa kaj, saj je odrasel in kdo se ga pa se v teh letih ni kdaj nacedil....oziroma napil, da ne bomo spet blatili.

 

Tarja83

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

10. dec 2011 14:37

Pa se to a obsojanja vredno pa ni da ima nekdo za nekoga ime zaradi hibe.... ime zaradi stvari, ki so bile. Ce se ljudje iz svojih napak kaj naucijo, je to zame odraz pameti....in ga. frina ponavljate se...kot se je se ena clanica non stop na kmetiji. Jaz sem v tej temi zakljucila, ker je tale stran postala vse prej kot stran receptov in idej. Se enkrat recem, da bi se marsikdo lahko zgledoval po clanicah drugih strani.

Beam me up, Scotty. I'm out of here.

Issi ti pa se vztrajaj, samo se mi tudi zdi,da se ti kmalu ne bo dalo vec :)

Tarja83

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

10. dec 2011 14:47

dokler oseba ni obtozena ne bos v nobenem javnem glasilu nasla njenega imena, pa ceprav celotna slovenija za to ve (in ga potihem obcuduje, ker ima m**a). Mene je zbodlo da je njegov najljubsi hobi pretepanje .

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

10. dec 2011 15:04

Tarja83 je napisal/a:

Pa se to a obsojanja vredno pa ni da ima nekdo za nekoga ime zaradi hibe.... ime zaradi stvari, ki so bile. Ce se ljudje iz svojih napak kaj naucijo, je to zame odraz pameti....in ga. frina ponavljate se...kot se je se ena clanica non stop na kmetiji. Jaz sem v tej temi zakljucila, ker je tale stran postala vse prej kot stran receptov in idej. Se enkrat recem, da bi se marsikdo lahko zgledoval po clanicah drugih strani.

Beam me up, Scotty. I'm out of here.

Issi ti pa se vztrajaj, samo se mi tudi zdi,da se ti kmalu ne bo dalo vec :)



Tarja83

ALi si mislila, da boš pod tema Kmetija dobila recept za mesno omako Kmetija.

F r i n a

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

10. dec 2011 15:27

rebecca je napisal/a:

dokler oseba ni obtozena ne bos v nobenem javnem glasilu nasla njenega imena,

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Torej na googlu ni "dokaza" o tem dejanju? Zakaj potem govor nekaterih o tem, da je?

home made

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. dec 2011 15:37

Tarja83, tole je zate:

Tarja83 je napisal/a:

....Jaz sem pri 4ih letih v vrtcu enemu fantu iz rok ukradla igracko in se je potem jokal, pa mu jo je vzgojiteljica dala nazaj....a zaj sem pa jaz za celo zivljenje kradljivka?!?!?!?!?!?

Tarja83

(stran 111)

manca51 je napisal/a:

Tarja 83 , a se ti sploh zavedaš , kaj si napisala ? Zbodle so me tvoje besede : "Pa kaj , če se ga je nacedil , pa zažgal , pa kaj ...?  HALO !?

Torej , to so zate vrednote , pogum  ?  Seveda , saj ni požgal pri tebi , kajne ?

Neumnost , da primerjaš sebe ( otroka pri štirih letih ) z nasilnežem , alkoholikom in piromanom . Pa še več takih "cvetk " bi se našlo , a se mi ne ljubi , ker gledam kmetijo samo za razvedrilo , zgolj zato ......

manca51

(stran 112)

A zdaj razumeš?

JJ

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

10. dec 2011 15:54

Priznam, moja napaka.... se zgodi. Tudi najboljsim. 

Tarja83

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti