Moka iz hoferja

EMIL  

član od: 22.11.2007

sporočila: 5

2. dec 2007 20:54

Tudi jaz hvalim moko iz Hoferja, čeprav ni najbolj naravna. Seveda mislim na tisto, ki ima sestavine že noter. Izpadejo pa dobri kruhi. Nekaj problemov je z rženo moko, ki se čudno zamesi. Ali ima kdi izkušnje s peko "pince z rozinami" v aparatu za peko kruha? Mislim na sestavine in ne že kupljeno Hoferjevo moko. Ali sploh kdo uporablja aparat za peko kruha? LP EMIL

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

3. dec 2007 9:52

Jaz skoraj vsak dan uporabljam aparat za peko kruha in tudi kdaj kaj eksperimentiram.Pa tudi s hoferjevo že pripravljeno zmesjo pečem kruh in vedno uspe. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

3. dec 2007 9:55

rimljanka je napisal/a:
Najbrž je bil samo nestopljen sladkor, vsak sladkor se ne topi enako hitro. [rumenimak] rimljanka
Pa tisti moj "pesek" ni imel sladkastega okusa. Kaj pa vem. Skratka za vikend sem pekla ruske kape in čupavce, pri obeh uporabila Hoferjevo moko in je bilo vse vredu. Tako da še vedno nevem kaj je bilo v mojem primeru krivec. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti