Bojan, stran je super! Prav fajn je tisto spoznavanje Slovenije.
LP
Jerneja USA
Internetna stran
Tudi jaz bi rada pohvalila to spletno stran ( http://www.zupca.net/ ). Je resnično super.
blažkaa
Tale zupca je pa res zakon!!!
Jelenckova 
Pa še res je!
kobra 1
Bravo, tale župca je zanimiva stran tudi za nas malo "mlajše" otroke. Uh, kaj vse sem se že in se še bom naučila preko kulinarične strani! Namreč, nisem ravno vešča pri obvladovanju računalnika, ampak preko kulinarike se mi zdi še kar enostavno. Hvala vsem, ki posredujete različne linke.
Pozdrav!
regina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
