Otroški čevlji - kje imajo kvalitetne

a1  

član od: 26.6.2007

sporočila: 123

7. sep 2007 17:07

Vidiš, če je komunikacija se da vse zmenit.. Ni problema in hvala, da si poiskala debati na sosednjem forumu. Sva vsaj ugotovili za kaj gre. LP;) a1

TAMIKA3  

član od: 7.8.2007

sporočila: 6

11. sep 2007 19:49

SEM BILA VČERAJ S SINOM (2,9 LETI) NA FIZIOTERAPIJI IN SEM FIZIOTERAPEVTKO VPRAŠALA ZA MNENJE. NJEN ODGOVOR: PROBLEMATIČNA NOGA - ORTOPEDSKI IN VISOKI ČEVELJ PRVI KORAKI - ORTOPEDSKI IN VISOKI ČEVELJ VISOKI ČEVELJ PA JE TISTI, KI FIKSIRA GLEŽENJ. NORMALNA NOGA - NE POTREBUJE ORTOPEDSKI ČEVELJ PA LEP NAKUP ČEVELJCEV! TAMIKA3

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

11. sep 2007 22:57

Takole je drage moje. Ne glede na znamko čevljev, mora imeti otroški čevelj MEHEK podplat, mehko opetnico( ne tako mehko, da bo izgubila obliko) dobro je, če ima anatomsko oblikovan vložek. Tam pri loku mora biti mehko oblazinjemo, nikakor ni dobro, če je ta lok trd ali izolikovan preveč izrazito. Dobro je tudi, če je čevelj usnjen, da ima usnjeno tudi podlogo,zimski pa zračen filz in ne kakšno sintetično umetno krzno. Za nobeno podjetje se ne more trditi, da ima najprimernejše čevlje. Vsi ga lahko kiksnejo. Veliko dobrih čevljev ima Superfit, Ciciban- Petejan, Naturino, Migi..., še zdaleč pa niso vsi njihovi čevlji dobri. V Turboschue, Jello, Pami boste težko našli zgoraj opisan čevelj. Pa otroci naj bodo čim več bosi, ne dajajte jih prezgodaj v čevlje. Zapomnite si, da je čevelj namenjen zaščiti nog pred zunanjimi vplivi in ni orodje, ki ga uporabljamo pač pri hoji. Seveda vse to velja za normalno nogo, če pa so kakšne težave, pa poslušajte nasvet vašega ortopeda. LENČA

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

12. sep 2007 7:38

Jaz se zdaj odločam, da bi našemu 2,5-letniku kupila Gucio čeveljčke (www.mojskratek.si), ker so res mehki in udobni. Žal mi je, da mu nisem že prvih čevljev kupila takih. Do sedaj smo imeli Cicibanove in jih bomo še naprej (mali ima grozno visok nart in mu primerne čevlje ne-Ciciban zelo težko najdem). Zdaj bomo poskusili še s temi, da vidim, kako se mu bodo "usedli" na nogo. Sicer smo s Cicibanom popolnoma zadovoljni, čeprav so cene ulala! Mislim, ne me narobe razumet, da nočem za svojega otroka zapravljat denarja, ampak mu vsake 2 meseca kupim komplet nove čevlje, copate, teniske, poleti sandale... Če bo šlo tako naprej, bomo kmalu kupovali št. 48, kot za kakega prvoligaškega košarkaša

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

12. sep 2007 10:42

Živ, ja cicban trdi čeveljčki so že zdavnaj passe. Otrok mora imeti mehke čeveljce. Jaz razmišljam, da bi tamlajši letos kupila geox, ki jih vsi tako hvalijo, predvem zaradi tega, ker se ji nogica močno poti. Cicibanovih pa ni nikoli imela. Za darilo je dobila edino ene copatke njihove, pa se mi je zdelo, kot da ima nogice v mavcu. Samo enkrat jih je nosila, pa jih je sama dala dol in bila raje bosa. Kje pa je ta trgovin Deichman? Jaz običajno kupim kar v Thomas sportu ali pa na superge.si. LP, Pija. Pingvin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti