Odpravljanje vonja iz čevljev ...

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

30. avg 2007 11:45

Pred leti sem imela enak problem. Nikamor nisem smela na obisk, ker so mi noge preveč smrdele. V koš za smeti so romali škornji (celi usnjeni) in še dva para čevljev. Zadevo sem rešila z vichyjevo kremo za sedem dni (namažeš se enkrat do dvakrat na teden). Uporabila sem eno tubo in pol (mogoče bi lahko tudi manj), potem pa sem nehala. Od takrat naprej nimam več problemov s smrdljivostjo. Noge se mi sicer še vedno potijo,kadar je vroče, a vonja nimajo več. lp bina

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

30. avg 2007 11:55

bina, katera krema je to? Hvala ti! Noel

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

30. avg 2007 12:56

Ti vložki iz DM-a niso dragi. Okrog 3,5 EUR za 8 parov.

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

30. avg 2007 13:02

Ali mogoče katera ve, koliko stane tale vichyjeva kremca? Noel

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

5. sep 2007 9:27

Za vse tiste, ki ste me spraševale preko zs glede vrečk za dom (isti proizvajalec, kot so tiste za čevlje) in še za vse ostale, povem, da jih lahko daste tudi v hladilnik, če imate težave z vonjavami in vlago v njem. Sicer prihajajo tudi vrečke, namenjene prav za to, ampak polnilo je itak isto, zato ni treba komplicirat. Samo vrečka je iz drugega materiala in malo drugačne oblike, to je vse. Moja izkušnja: Sama delam kozji sir, pa sem imela probleme, ker nimamo dovolj hladne in suhe shrambe, da bi ga dala sušit, v hladilniku se mi pa ni hotel sušit. Moj hladilnik je namreč zelo vlažen, po stenah so kar kapljice, ne vem, če imate tudi ve take probleme. Kakorkoli že, eno vrečko sem dala v hladilnik na polico zraven sira (nepokritega) in drug dan je že začel postajat lepo rumen, hladilnik je pa suh in brez vonja. Prej nikoli nisem smela imeti sira kar tako v hladilniku, vedno sem zavijala v folije in dajala v škatle, pol je bil pa moker in kmalu plesniv... saj veste, kako gre. No, sedaj sir nima več vonja po hladilniku. Problem rešen in jaz happy Lep dan vsem lesnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti