Tako ste se imeli fajn, da bom drugič vse obiske odpovedala...
LP, Rmeli
Rmeli

Jabolčna pita s kokosom
Ne pa nisi tazadna stani. Jaz sem čakal, ker imate dame prednost.
Super si tole organizirala ognjička. Celo z vremenom ti je ratal, samo ena plohica. Itak smo bili pod streho.
Punce zelo ste se potrudle s sladkarijami.
Pa kmalu zopet na svidenje.
Matjaž
Hvala naši | Ognjič je napisal/a: |
| Dejte no nehajte pretiravat!
Ognjič |
Ja, ja ognjiček tak ti je to. Je bilo tako luštno zdaj pa boš spet imela delo, da zopet organiziraš.
Pa še
zate.
Atizlati,
A boš poslal kaj slikic? ![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Jabolčna pita s kokosom

Brownie z marelicami