No jaz pa nisem blizu doma, pa tudi sicer nisem mogla priti - in me prav tako firbec daje

rrr

Princeske
| tejka77 je napisal/a: |
| Kaj ti misliš,da se jst vas bojim |
| vida u. je napisal/a: | ||
|
vida u., bomo šli jutri vsi udeleženci iz tega konca v trgovino, kjer tejka77 dela in kupili čisto vsake salame po 2,5 dag
in kakšen šnicel, težak točno 4,385 dag...pa bomo vidli, če pride naslednjič, al ne
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Princeske

Lazanja z genovskim pestom in piščančjo omako