Rada bi domačim pripravila pizzo za naslednji

Koruzna pogača, obogatena s kefirjem
Rada bi domačim pripravila pizzo za naslednji
Tega še nisem počela, vendar predvidevam, da bi bilo OK, če kar pripravljeno daš v zamrzovalno skrinjo in naslednji dan naravnost v pečico.
Točno tako, kot je rekla sluga - že pripravljeno daš v zmrzovalnik, vendar jo obvezno pokrij s prozorno folijo, ker se drugače izsuši.
Drugi dan jo jaz vzamem ven; medtem, ko se pečica greje, čaka na pultu, potem pa hop v pečico z njo - ni nobene razlike od sveže pripravljene.
Blanchy
Ja, sigurno je tudi v hladilniku O.K. - ampak tu meni ponavadi primanjkuje prostora ...
Večina receptov za testo za pizzo pravi, da je treba testo vzhajati, preden ga raztegnemo po pekaču. Tudi v tem primeru je priprava enaka - torej, JA, SEVEDA NAJ TESTO PREJ VZHAJA.
Blanchy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Koruzna pogača, obogatena s kefirjem

Pekoče piščančje perutničke