He, he potem se boš pa pisala enako kot jaz.
jade

Grillita s čevapčiči na BBQ in grški način
| Jelenckova je napisal/a: |
| Jp, probbli:)
Ka če smo si pa kej v žlahti? |
najbrž ne, ker nismo povabljeni na nobeno ohcet. ![]()
![]()
![]()
Edino, če kaj na skrivaj planirate, pa se bojite mojih 3 gavnarjev na ohceti ![]()
![]()
![]()
Vesna LebenKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Grillita s čevapčiči na BBQ in grški način

Polnjene gobe