E-mail

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. avg 2007 16:21

Pa kaj jamrate, večina je res nezanimivih, med približno 150 mailov ki jih dobim dnevno so tudi zelo zanimive ponudbe za viagro, potem ponudbe za pilule, ki podaljšajo ...... saj veste kaj, pa izboljšujejo .........., potem večkrat sem že zadel na loteriji veliko denarja, da pridem do njega bi mogel eno malenkost prej vplačat za stroške, pa............. saj je res precej zanimivih reči, če ne verjamete, lahko vam preusmerim moje maile . ežoj

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

8. avg 2007 20:44

Rešitev je mail na gmailu in uporaba Thunedbirda. Ta dva razsortirata pošto po svoji "pameti". Tisto, kar ne neželeno, data med neželeno in je. Na Outlooku se pa vsak dan ubadam s to svinjarijo. Sonja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2007 20:55

Vsi filtri uporabljajo zgolj svojo (nes)pamet. Zaradi filtrov se po drugi strani dogaja, da ne dobivate pošte iz kulinarike (nekateri), pa aktivacijske kode ipd... Filtri so bolj zdravljenje simptomov kot rešitev. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

8. avg 2007 21:19

Ja, vceraj sem skoraj vrgla stran posto prijateljice, ki mi je pisala z novega naslova in je prisla med spam v gmail-u. Na sreco vedno na hitro pogledam, kdo mi spam posilja, tako da niso njene porocne slike romale v kos LP Jerneja USA

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

8. avg 2007 21:32

Zanimivo, koliko vas je, ki dobite toliko pošte... Jaz ne dobim na moj mail nobenega spama. Sicer dobivam misel dneva, ker sem se enkrat registrirala, ko sem rabila nek verz, ampak mislim, da se da to odjaviti. Raje kar potrkam po lesu, preden še mene najdejo... sicer pa viagre itak še ne rabim matilda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2007 21:47

Najdejo te takoj, ko imaš kje na netu objavljen email, ali pa če se na kaj sumljivega naročiš ipd. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

8. avg 2007 21:57

VEDNO preverim VSo nezaželeno pošto. Je pa res, da najbrž lovilci že prej marsikaj pomečejo stran. Se pa med nezaželeno pošto res najde tudi kakšna uporabna.

Je pa res, da na gmailu še nisem imela nobenega spama, ne vem pa, če mi je ušlo kaj pomembnega (itak da najbrž ne, kre tja ne dobivam službene in sicer pomembne pošte). 

rimljanka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

8. avg 2007 22:01

Na GMAIL-u, katerega uporabljam privat le redkoma prileti kak spam. Na službenem pa se mi med vikendom nabere tudi po 120 in več spamov. Nikoli ne odpiram, samo označim in zbrišem. Tako, da niti ne vem kaj vse ponujajo.

Se mi je pa že zgodilo, da sem vmes spregledala in zbisala kako službeno zadevo, tako, da sem zdaj res pozorna kaj brišem.

kobra 1

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

25. feb 2009 9:52

Da ne odpiram nove teme bom kar tule nadaljevala. Zanima me kako naj pridem do email naslova,ki je pomankljivo napisan??? Nekaj manjka jaz bi pa ta naslov rabila. Sem že nakaj iskala in poskušala, pa mi ne uspe?! lp petardica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. feb 2009 10:09

S čaranjem

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti