Nova kategorija receptov: ozimnica

Po skoraj letu dni prošenj  smo le dodali Ozimnico. Delimo jo na sladke shranke, slane shranke, pijače in ostalo.

Avtorje receptov naprošamo, da preverijo, če nimate med recepti kakšnega, ki bi sodil v ozimnico in mu zamenjate rubriko. Če pa kdo najde še kaj, kar bi sodilo v to rubriko, pa se zdaj nahaja drugam, ga vabimo in naprošamo, da odgovori kar v tej temi, pa bomo dopolnili.

Zahvaljujemo se Rimljanki za vso pomoč pri uvedbi te rubrike. Rimljanka, kdor čaka, dočaka

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej, saj sem potrpežljivo čakala in vmes že pozabila, da sem enkrat recepte iskala. Bilo mi je čisto fajn, zdaj bo pa vsem to prav prišlo. Pa še priročno pravi čas je.

Ob priliki kak shranek dobite, vi tam v uredništvu. Pa ne nujno mandarinino marmelado. .

Morda potem recept celo pot v novo rubriko najde.

ps: evo, kako dobro intuicijo imam, sem ravno pravi trenutek pokukala na tole stran.

rimljanka Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 05. avg 2007 13:27:15
Super Rimljanka, se že veselimo. Ravno vnašamo tvoje popravke v rubriko ozimnica Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej, prav je, da ste uvedli to novo rubriko. Svoje recepte sem že prekategorizirala. Sweetie
Uredniku g. Jerneju in vsem njegovim sodelavcem, kakor tudi vsem, ki pomagate, k čim popolnejši zadovoljitvi uporabnikov portala Kulinarične Slovenije. Jaz ta portal le malo časa poznam, vendar kar sem prebrala do zdaj (nekaj sem tudi že izprobala), je zelo v redu - zato: moje iskrene čestitke za pripravljenost žrtvovati delček svojega prostega časa in dragocenih izkušenj, k čimboljši in raznoliki ponudbi receptov na tem portalu. vednonjami vednonjami

Je prijetno slišati pohvalo, hvala, vednonjami.

In uživaj med nami

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti