Čiščenje torbice

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

3. avg 2007 11:46

In potem bi metali in metali stran in se kmalu utopili v lastni svinjariji ... cherry Sporočilo je spremenil(a) cherry dne 03. avg 2007 13:57:32

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

3. avg 2007 11:49

anamarija se strinjam s tabo. sploh se mi ne zdi logično da bi neko stvar kar vstran vrgla, ne da bi jo prej poskusila očistit. toliko pa tudi nimamo vsi denarja da bi kar vstran metali in novo kupovali. in če je pri vsem tem zraven še kakšen vzrok ki te tako ali drugače odvrača od nakupovanja kot mimiko potem pa sploh. poskusit ni greh. nektarina

neznan uporabnik

3. avg 2007 12:12

Sama torbice iz umetne mase operem v stroju. Edina past je lahko, da ima mogoče za utrditev dna torbice našito ali vloženo pod podlogo kartonsko podlogo, ki se v primeru, da jo operemo temu primerno zmečka, ker ga ne smemo močiti. Če pa ste prepričani, da tega nima pa kar v stroj z njo. Bolj umazane dele tudi malo pošpricam s kakšnim sredstvom proti madežem in malo kar s prsti vtrem, da gre umazanija res stran. Ponavadi torbica po takem tretmaju izgleda odlično. Nato jaz nekatere torbice iz umetnega usnja, ki kažejo znake "izsušenosti", ko se posušijo premažem še s silikonskim mlekom (mislim, da se tako reče, kupila sem ga pa v Alpini) in lepo zdrgnem , da se spret sveti. Meni kar pri nekaj torbicah to odlično uspeva. Je pa res treba biti zelo pozoren na razne dodatke, ki puščajo lahko barvo ali zarjavijo. Sami poznate najbolje svojo torbico. Korajža pa vedno velja. l.p. Tedi tedi

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. avg 2007 12:40

 jaz imam ponavadi 1 torbico, ki jo nosim dokler izgleda spodobno. Potem jo floknem stran in si kupim drugo. Sicer sedaj zadnje par let bolj prenašam okoli otroški ruzak. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti